Widal.plPolitykaPrezydent Brazylii popełnił fatalny błąd. Myślał, że podnosi dziecko, był to jednak ktoś inny!

Prezydent Brazylii popełnił fatalny błąd. Myślał, że podnosi dziecko, był to jednak ktoś inny!

Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro rozmawiał z ludźmi podczas spotkania z wyborcami. W pewnym momencie zauważył dziecko, które postanowił podnieść na ręce. To znany chwyt z strony polityków.

Tym razem jednak Bolsonaro trafił pechowo. Po podniesieniu małego człowiek, okazało się, że wcale nie jest dzieckiem.

Prezydent Brazylii popełnił błąd

Prezydent Brazylii nie wziął dziecka na ręce, ponieważ po chwili okazało się, że podniósł… karła. Mimo tego zachował zimną krew i nie dał po sobie poznać, że popełnił błąd. Co ciekawe mały człowiek był zachwycony gestem prezydenta i widać było jego radość. Cóż… nie często się zdarza, żeby kogoś prezydent Duda nosił na rękach.

Nagranie z całego zdarzenia szybko wyciekło do sieci i szybko stało się hitem internetu, zwłaszcza w Brazylii. Bolsonaro nie komentuje na ten moment tego zdarzenia. Zdaje się, że ma nadzieję, że szybko ludzie zapomną o tej wpadce.

Koronawirus w Brazylii

Brazylijczycy potrzebują takich zabawnych sytuacji, żeby poprawić swój humor. W końcu w tym największym południowoamerykańskim kraju, koronawirus w szybkim tempie osiągnął drugą największą skalę na świecie.

Koronawirus w Brazylii osiągnął już niebotyczne rozmiary. Ofiar śmiertelnych jest już tam więcej niż w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Indiach czy Meksyki. Liczba jest większa jedynie w USA. Pod względem ilości zakażonych i ofiar, ustępują już tylko Stanom Zjednoczonym.

Do tej pory Brazylia zgłosiła ponad 116 666 zgonów z powodu wirusa, a łączna liczba potwierdzonych przypadków w tym kraju przekroczyła 3 miliony 670 tysięcy. Eksperci uważają, że z powodu niewystarczających testów rzeczywista liczba przypadków i zgonów może być znacznie wyższa.

Zobacz także:

Skarbówka zajęła Lamborghini Patryka Vegi?

karbówka zajęła Lamborghini Patryka Vegi. Urząd skarbowy zarekwirował samochód wart aż 2,5 mln złotych. Jest to samochód Lamborghini Aventador sprowadzony z USA.

Zmarł najstarszy człowiek świata. Ile miał lat?

Zmarł najstarszy człowiek świata. Taka informacja pojawiła się jakiś czas temu w mediach. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła rodzina.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni! Kiedy do tego doszło?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili zaręczyny. Już od dawna plotkowało się o zaręczynach najpopularniejszej polskiej pary podróżniczej.