Widal.plSpołeczeństwoPracownica szkoły ukradła pieniądze uczniów! Były przeznaczone na wycieczkę!

Pracownica szkoły ukradła pieniądze uczniów! Były przeznaczone na wycieczkę!

Pracownica szkoły w Gdańsku ukradła pieniądze, które należały do uczniów. 46-latkę trzeba było wytropić poprzez wywiad środowiskowy przeprowadzony przez policjantów. Sama ukrywała swoją winę.

Chodzi o 46-letnią kobietę, pracownicę jednej z trójmiejskich szkół, która ukradła ze szkolnego sejfu pokaźną sumę pieniędzy. Chodzi o kilkanaście tysięcy złotych.

Pracownica szkoły ukradła pieniądze uczniów! Były przeznaczone na wycieczkę!

Wydarzenie miało miejsce w jednej z gdańskich szkół podstawowych. Ze szkolnego sejfu nagle zniknęło kilkanaście tysięcy złotych. Były to środki wpłacone przez uczniów i miały być przeznaczone na szkolną wycieczkę, która się nie odbyła.

Pieniądze miały pójść na wycieczkę w poprzednim roku szkolnym, ale w jej realizacji przeszkodziła pandemia koronawirusa. Rodzice uczniów zdecydowali jednak pozostawić pieniądze i przeznaczyć je na wycieczkę w kolejnym roku szkolnym. Na to tylko czekała 46-latka, jedna z pracownic szkoły, która miała dostęp do sejfu.

O zniknięciu pieniędzy, dyrektor szkoły niezwłocznie zawiadomił policję z komisariatu z miejscowego Wrzeszczu. Przeprowadzili oni wywiad środowiskowy i po nitce do kłębka doszli do podejrzanej 46-latki. Była ona jedną z osób, które miały dostęp do szkolnego sejfu. Policjanci zdobyli także dowody, które jasno wskazują kobietę winną kradzieży pieniędzy.

Mieszkanka Gdańska trafiła tym samym do policyjnego aresztu i teraz czeka ją rozprawa sądowa. Kobiecie grozi kara pięciu lat pozbawienia wolności. Ukradzione pieniądze najprawdopodobniej będzie musiała zwrócić.

Co także na WIDAL.PL?

Osoba zakażona koronawirusem podróżowała pociągiem. Sanepid szuka współpodróżujących

W związku z tym sanepid szuka innych osób jadących aż dwoma pociągami w związku z możliwością zakażenia.

Gienek Loska nie żyje. Miał zaledwie 45 lat

Gienek Loska nie żyje. Dzisiaj w sieci pojawiły się smutne informacje na temat śmierci artysty. Zwycięzca programu “X Factor” miał zaledwie 45 lat.

Nowe obostrzenia. Zakaz prywatnych spotkań w domach! co będzie następne?

Nowe obostrzenia ponownie wchodzą w życie. Nowy zakaz prywatnych spotkań w domach ma być gwarancją, zablokowania szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa.

Donald Trump został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla! Jakie jest uzasadnienie nominacji?

Donald Trump nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Nominację dla prezydenta USA złożył Christian Tybring-Gjedde – poseł do parlamentu norweskiego.