Widal.plSpołeczeństwoPożar wieżowca w Czechach! Ludzie skakali z 12. piętra! Są ofiary śmiertelne! [WIDEO]

Pożar wieżowca w Czechach! Ludzie skakali z 12. piętra! Są ofiary śmiertelne! [WIDEO]

Pożar wieżowca w Czechach! I to przy granicy z Polską! W miejscowości Bogumin na Zaolziu doszło do pożaru na najwyższych kondygnacjach budynku. Są ofiary śmiertelne, w tym dzieci!

Przyczyny wybuchu pożaru są właśnie ustalane przez czeskich śledczych. Możliwe, że ogień został umyślnie podłożony. Co dokładnie tam się stało?

Pożar wieżowca w Czechach! Ludzie skakali z 12. piętra! Są ofiary śmiertelne!

Jak informują czescy strażacy, pożar wybuchł na 11. piętrze budynku. Szybko zaczął się rozprzestrzeniać. Ludzie zaczęli panikować i uciekali do drastycznych ucieczek, skacząc z najwyższych pięter wieżowca.

Zginęło co najmniej 11 osób. 6 osób to osoby mieszkające na 11. piętrze, które zginęły w pożarze, natomiast 5 osób to mieszkańcy 12. piętra tego wieżowca, którzy przed ogniem… skakali z okien!

Wśród ofiar jest troje dzieci.

Oprócz ofiar śmiertelnych, co najmniej 10 osób zostało w tych zajściach rannych.

Budynek mieszkalny, w którym doszło do pożaru jest własnością miasta. Nie znamy na ten moment przyczyn tragedii, ale jedną z najczęściej powtarzanych hipotez jest umyślne podpalenie.

CO TAKŻE NA WIDAL.PL?

Jak zachowywali się niektórzy uczestnicy protestu środowisk LGBT w Polsce?

Piątkowy protest środowisk LGBT w Warszawie odbija się szerokich echem w całym kraju. Polska policja, która jest obiektem nagonki środowisk LGBT publikuje materiały pokazujące, jak zachowywali się niektórzy uczestnicy tego protestu.

Czy to prawda, że Ministerstwo Zdrowia skasowało 230 tysięcy testów na koronawirusa?

Ministerstwo Zdrowia kasuje testy na koronawirusa! Chodzi o liczbę przeprowadzonych testów na obecność śmiercionośnego wirusa SARS-CoV-2. Chodzi o ogromną liczbę aż 230 tysięcy badań!

Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki?

Wczoraj pewien mężczyzna pobił ekspedientkę, bo ta zwróciła mu uwagę na brak maseczki zakrywającej usta i nos. Ten w przypływie złości pięściami wyładował na niej swoja agresję.

Nagi facet gonił dziki na plaży. Co tam się działo?

Nagi facet gonił dziki na plaży. Do niecodziennych wydarzeń doszło na terenie kąpieliska nad jeziorem Teufelssee. Kompletnie goły mężczyzna ruszył w pościg za zwierzętami, które ukradły mu laptopa.