Widal.plPolitykaPosłanka Lewicy przerwała wywiad w Radiu Zet. Zaskakujący powód!

Posłanka Lewicy przerwała wywiad w Radiu Zet. Zaskakujący powód!

Posłanka Lewicy przerwała wywiad w Radiu Zet. Zaskakujący jest powód, dla którego zdecydowała się szybciej zakończyć rozmowę z dziennikarką.

Joanna Scheuring-Wielgus – posłanka Lewicy – była gościem porannej rozmowy w Radiu Zet. Dyskusję prowadziła Beata Lubecka. Głównym tematem rozmowy była kampania wyborcza przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi.

Pod koniec rozmowy wyszło na jaw, że posłanka chciała skrócić rozmowę z Radiem Zet.

Posłanka Lewicy przerwała wywiad w Radiu Zet. Zaskakujący powód!

Scheuring-Wielgus w rozmowie z Beatą Lubecką wychwalała kandydata Lewicy na prezydenta RP – Roberta Biedronia. Stwierdziła, że kandydat jej partii miał udaną kampanię wyborczą, a sondaże, które dają mu poparcie na poziomie 2% są zakłamaniem rzeczywistości.

Zaskakujący był jednak moment zakończenia wywiadu. Scheuring-Wielgus przyznała, że musiała skończyć szybciej rozmowę, bowiem ma ustawiony… trening fitness. Stwierdziła, że po pandemii musi dbać o swoje ciało jeszcze bardziej niż wcześniej i sprawy treningów traktuje priorytetowo.

A Wy popieracie takie podejście polityków? Czy według Was, Scheuring-Wielgus powinna kontynuować rozmowę czy jednak poproszenie o szybsze przerwanie wywiadu jest w takim przypadku jak najbardziej na miejscu?

Co także na WIDAL.PL?

Krzysztof Bosak bezpardonowo zaatakowany. Zniszczono jego pojazd!

Krzysztof Bosak w środę przed wyborami prezydenckimi odwiedził woj. kujawsko-pomorskie. Pojawił się m.in. w Inowrocławiu, Grudziądzu, Bydgoszczy i Toruniu. Na spotkaniu w tym ostatnim mieście pojawiły się tłumy ludzi. Spotkanie było bardzo owocne, ale zakończyło się niemiło.

Były fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity! Znamy go z TTV

Jacek Szawioła znany jest głównie jako uczestnik popularnego programu “Googlebox. Przed telewizorem”. Z zawodu jest fryzjerem, jego klientem przez kilka lat był nawet prezydent Andrzej Duda. Celebryta prowadzi też na bieżąco swój profil na Instagramie.