Widal.plKoronawirusPoseł PiS trafił do szpitala MSWiAw związku z zakażeniem koronawirusem

Poseł PiS trafił do szpitala MSWiAw związku z zakażeniem koronawirusem

Poseł PiS trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Były minister sportu walczy z zakażeniem covid-19.

Jerzy Polaczek trafił do szpitala MSWiA w Katowicach z silnymi objawami. Jaki jest stan zdrowia polityka? Czy jego życiu zagraża niebezpieczeństwo?

Poseł PiS trafił do szpitala

Poseł PiS trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Jak wynika z informacji przekazanych przez Onet, Jerzy Polaczek, śląski poseł PiS oraz były minister transportu również jest zakażony koronawirusem. Polityk przekazał informację o swoim stanie zdrowia za pomocą mediów społecznościach 13 października:

Niestety, dzisiaj odebrałem pozytywny wynik testu na koronawirusa COVID-19. Nigdy wcześniej nie chorowałem, nie mam chorób współistniejących, ale niestety choroba dopadła i mnie.

Niestety polityk w związku z zakażeniem Covid-19 ma silne objawy. Jak poinformował:

Gorączkuję, mam ostry kaszel i czuję mocne osłabienie organizmu. Informuję wszystkich, którzy bagatelizują tę infekcję, to nie jest „zwykłe przeziębienie”. Apeluję do Was! Bądźcie ostrożni i odpowiedzialni, bo nikomu nie życzę takiego zwykłego przeziębienia. Bądźcie zdrowi.

Jerzy Polaczek w katowickim szpitalu

Jak się okazało polityka Prawa i Sprawiedliwości w środę wieczorem zabrała karetka pogotowia. Jerzy Polaczek trafił do szpitala MSWiA w Katowicach. 15 października w rozmowie z PAP poinformował:

Jestem pod tlenem, słabiutki. Nie dałem już rady leczyć się w warunkach domowych.

Polityk podjął decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań już dwa tygodnie temu. Dla bezpieczeństwa odizolował się także od otoczenia.

Dziękuję z całego serca za niemal tysiąc życzeń powrotu do zdrowia, które otrzymałem w ciągu jednego dnia z kraju i zagranicy. Jesteście wspaniali! To co bardzo podniosło mnie na duchu, to fakt, że w obliczu choroby, niezależnie od różnic politycznych, potrafimy dobrze sobie życzyć. Potrafimy być solidarni i znaleźć wspólny język. Czuję się bardzo osłabiony, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć bezpośrednio na wszystkie życzenia, ale dziękuję wam tysiąc razy – napisał poseł Polaczek na Facebooku.

Zobacz także na WIDAL.pl

Godzina policyjna we Francji. Nowa taktyka Emmanuela Macron w walce z koronawirusem?

Godzina policyjna we Francji. Cały świat walczy z szalejącym koronawirusem. Jak się okazuje prezydent Francji podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał.

Szumowski zakażony. Ostra reakcja polityków opozycji?

Szumowski zakażony koronawirusem. Ta informacja obiegła media późnym wieczorem i wywołała burzę wśród polityków różnych opcji politycznych.

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Uznawany za najlepszego piłkarza w historii Portugalczyk przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji. O pozytywnym wyniku testu u Ronaldo poinformowała Portugalska Federacja Piłkarska.