Widal.plJarosław KaczyńskiPoseł homoseksualista atakuje Kaczyńskiego: Jest traktowany jak książę

Poseł homoseksualista atakuje Kaczyńskiego: Jest traktowany jak książę

Poseł homoseksualista – Krzysztof Śmiszek, który prywatnie jest partnerem Roberta Biedronia, atakuje Jarosława Kaczyńskiego! Chodzi o ochronę jego domu i wydawanych na to ogromnych sum z publicznych pieniędzy!

Śmiszek w mediach społecznościowych zapowiedział zainteresowanie się tematem i dochodzi do informacji o konkretnych kwotach, jakie państwo polskie wydało na ochronę domu Jarosława Kaczyńskiego:

“Składam wniosek o udzielenie informacji i wyjaśnienie do MSWiA Mariusza Kamińskiego nt. sił i środków zaangażowanych przez ostatnie 3 lata do ochrony domu Jarosława Kaczyńskiego, a także ich kosztów oraz przesłanek decydujących o użyciu tak znacznych sił.”

Poseł homoseksualista atakuje Kaczyńskiego: Jest traktowany jak książę

Natomiast w rozmowie z Super Expressem, Śmiszek rozwinął ten wątek twierdząc, że jego zdaniem Jarosław Kaczyński w naszym kraju traktowany jest jak książę:

“Od kilku lat mamy do czynienia z sytuacją, gdzie jeden człowiek jest traktowany wyjątkowo przez całe państwo. Ogromne siły policyjne, zaangażowanie służb, co kosztuje bardzo dużo. I to skandal! Kiedy w policji mamy niedobory, kiedy zamyka się komisariaty w wielu miastach, dom Kaczyńskiego traktuje się jak jakiś pałac sułtana, jak oblężoną twierdzę, która musi być chroniona przez policjantów. Kaczyński jest traktowany jak książę. To skandal.”

Co także na WIDAL.PL?

Bunt w gastronomii! Nawet 20 tysięcy restauracji otworzyło się mimo pandemii!

To swoisty bunt w gastronomii! Według szacunkowych danych Sanepidu, nawet 20 tysięcy restauracji otworzyło się ponownie po 18 stycznia. Otwarcie restauracji nastąpiło pomimo trwającej w Polsce pandemii koronawirusa!

Sklepy RTV EURO AGD mówią dość! Sieć otwiera sklepy w galeriach handlowych

Sieć sklepów postanowiła otwierać swoje sklepy zlokalizowane w galeriach handlowych, mimo panujących obostrzeń. Jak dokładnie ma to wyglądać oraz od kiedy sklepy będą działać.

Rząd szczepi się poza kolejnością? MOCNE oskarżenie byłego premiera!

W Polsce jest afera polegająca na krytykowaniu celebrytów, którzy wykorzystali szansę do szybszego zaszczepienia się przeciwko COVID-19, ale prawdziwą bombą jest informacja o tym, że rząd szczepi się poza kolejnością!