Widal.plKoronawirusKoronawirus w Polsce: Po raz pierwszy od tygodni nie zmarła żadna zakażona osoba!

Koronawirus w Polsce: Po raz pierwszy od tygodni nie zmarła żadna zakażona osoba!

Poranny raport z 25 maja od Ministerstwa Zdrowia na temat stanu epidemii koronawirusa w kraju został opublikowany. Poznaliśmy kolejne liczby potwierdzonych nowych zakażeń oraz ilość zgonów spowodowanych chorowaniem na COVID-19.

Doszła duża liczba nowych zachorowań, stwierdzono 148 przypadków zakażeń. Nie zmarła żadna osoba!

Poranny raport z 25 maja

Poznaliśmy poranny raport z 25 maja na temat koronawirusa w Polsce od Ministerstwa Zdrowia. Na ten moment 2268 osób jest hospitalizowanych. 78 tysięcy 259 osób jest poddanych kwarantannie, ta liczba jest o tysiąc mniejsza w porównaniu do wczoraj. Ponad 19 tysięcy ludzi pozostaje poddanych nadzorem epidemiologicznym. Liczba osób wyzdrowiałych wzrosła do 9276. To wzrost o niecałe 100 w stosunku do wczoraj.

Ostatniej doby nie ma zgłoszonego przypadku zgonu z powodu COVID-19. Mamy 148 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (89), wielkopolskiego (18), dolnośląskiego (15), lubelskiego (10), świętokrzyskiego (4), opolskiego (4), pomorskiego (3), podlaskiego (3), lubuskiego (1), zachodniopomorskiego (1). Ze względu na 34 zdublowane przypadki zakażeń przez WSSE Poznań – odejmujemy je z wykazu woj. wielkopolskiego. Liczba zakażonych koronawirusem: 21 440/996 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dzienny raport koronawirusa w Polsce z wczoraj

Dzisiejszy raport dzienny koronawirusa w Polsce jest niezbyt optymistyczny pod względem ilości nowych zakażeń. W pierwszym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 305 przypadkach zakażeń i 2 ofiarach śmiertelnych. W drugim komunikacie poinformowano o 90 zakażeniach i 1 zgonach. Daje to łączny bilans dnia na poziomie 395 przypadków zakażeń i 3 ofiar śmiertelnych.

Mamy 90 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (24), łódzkiego (23), mazowieckiego (20), dolnośląskiego (11), małopolskiego (5), pomorskiego (2), podlaskiego (1), świętokrzyskiego (1), kujawsko-pomorskiego (1), podkarpackiego (1) i lubuskiego (1). Z przykrością informujemy o śmierci 1 osoby zakażonej koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 78-M Kędzierzyn-Koźle. Osoba ta miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 21 326/996 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Zobacz także:

Paweł Tanajno zatrzymany przez policję. Zaatakował policjanta?

Paweł Tanajno zatrzymany przez policję podczas wczorajszego dnia strajku przedsiębiorców. Mundurowi poinformowali, że zatrzymanie nastąpiło w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Czy grozi nam poważny kryzys?

Tak i to już widać w statystykach. Polacy mają coraz więcej długów, a liderzy mają wielomilionowe zadłużenia!

Brutalne walki na gołe pięści! Wczoraj odbyło się Wotore 2

Organizacja Wotore zasłynęła jako pierwsza w Polsce organizująca gale sportów walki na gołe pięści. Zawodnicy w porównaniu do innych dyscyplin, nie zakładają rękawic do walk.