Widal.plSpołeczeństwoPolicja odnalazła Roksanę! 14-latkę poszukiwano od poniedziałku

Policja odnalazła Roksanę! 14-latkę poszukiwano od poniedziałku

Policja odnalazła poszukiwaną Roksanę. 14-lata z Bielska Podlaskiego była poszukiwana przez służby od poniedziałku, kiedy to wyszła rano do szkoły i nie wróciła do domu.

7 września dziewczynka jak w każdy dzień szkolny wyszła na zajęcia dydaktyczne, ale ten dzień skończył się dla niej inaczej niż zwykle.

Policja odnalazła Roksanę! 14-latkę poszukiwano od poniedziałku

Od poniedziałku 7 września nie było z 14-latką żadnego kontaktu. Według ustaleń policji wynika, że Roksana pojechała pociągiem do Bolesławca, gdzie spotkała się z nieznanym mężczyzną. Policja opublikowała jego wizerunek sugerując, że może mieć on związek z zaginięciem dziewczyny:

Bolesławiec. Poszukiwania zaginionej 14-letniej Roksany Guzowskiej. Policja  publikuje wizerunek podejrzanego - WP Wrocław

Na szczęście okazało się, że dziewczynę odnaleziono. Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska poinformowała, że 14-latkę odnaleziono tuż po północy. W poszukiwaniach brali udział policjanci z Bolesławca i Lwówka Śląskiego.

Dziewczynę odnaleziono w pustostanie na terenie kompleksu leśnego w powiecie lwóweckim. Dziewczyna jest cała i zdrowa.

Obecnie trwają ustalenia na temat tego, co wydarzyło się z 14-letnią Roksaną. Według informacji portalu “Lwówek na sygnale”, policja w tej sprawie zatrzymała także jedną osobę, która może mieć związek z zaginięciem dziewczyny. Nieoficjalnie wiadomo, że jest to mężczyzna z portretu pamięciowego opublikowanego przez policję.

Co także na WIDAL.PL?

Ogromna wygrana w Eurojackpot w Polsce! Kupon wysłano pod Warszawą

Ogromna wygrana w Eurojackpot w Polsce! Szczęśliwy kupon z siedmioma trafionymi liczbami wysłano pod Warszawą. Szczęśliwiec, który postawił zakład wygrał prawie… 100 milionów złotych!

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie. Widzowie są oburzeni

Filip Chajzer i jego kolejne karygodne wystąpienie w porannym programie “Dzień dobry TVN”. Razem ze swoją koleżanką ze stacji Małgorzatą Ohme w programie gościli młode małżeństwo.

Osoba zakażona koronawirusem podróżowała pociągiem. Sanepid szuka współpodróżujących

W związku z tym sanepid szuka innych osób jadących aż dwoma pociągami w związku z możliwością zakażenia.

Gienek Loska nie żyje. Miał zaledwie 45 lat

Gienek Loska nie żyje. Dzisiaj w sieci pojawiły się smutne informacje na temat śmierci artysty. Zwycięzca programu “X Factor” miał zaledwie 45 lat.