Widal.plPolitykaPiS będzie walczył o głosy młodych Polaków! Stanie się tolerancyjną partią?

PiS będzie walczył o głosy młodych Polaków! Stanie się tolerancyjną partią?

PiS będzie walczył o głosy młodych Polaków! Minione wybory prezydenckie pokazały, że młodzi wyborcy nie ufają aktualnej opcji rządzącej. Ten stan rzeczy chce zmienić kierownictwo partii.

Wyniki wyborów prezydenckich wśród młodych i ludzi z wielkich miast są jednoznaczne. Według ich głosów, prezydentem RP zostałby Rafał Trzaskowski.

Andrzeja Dudę, który jest związany z Prawem i Sprawiedliwością poparło zaledwie 35,6 procent wyborców w wieku 18-29 lat. PiS chce zmienić tę tendencję i będzie pracował nad przekonaniem do siebie młodych wyborców.

PiS będzie walczył o głosy młodych Polaków!

Jak Prawo i Sprawiedliwość zamierza przekonać młodych ludzi? Odpowiedzi na to pytanie portalowi Interia.pl próbowały udzielić osoby bliskie kierownictwu PiS. Pomysłów na przekonanie młodych wyborców jest wiele.

Przede wszystkim należy zaznaczyć tolerancyjną wypowiedź córki prezydenta RP – Kingi Dudy, która po ogłoszeniu wyników wyborczych w II turze apelowała o to, że w Polsce jest miejsce dla każdego, niezależnie od pochodzenia, orientacji seksualnej i przekonań politycznych.

PiS ma teraz właśnie stawiać bardziej na tolerancję. Do tej pory partia ta uchodzi za homofobiczną i zwalczającą przejawy nieobyczajności seksualnej. Ale tolerancja to nie jedyna kwestia, którą PiS ma przekonać młodszych wyborów.

Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało zmienić programy dydaktyczne w szkołach, a także postawi na promocję patriotyzmu wśród młodych ludzi. Patriotyzmu, który jednocześnie jest otwarty na innych.

Jak widać, PiS będzie próbował przekonać młodych ludzi sferą światopoglądową, bowiem sfera gospodarcza nie do końca do nich trafia. Młodzi ludzie do 26 roku zwolnieni są bowiem z podatku PIT, ale ten pomysł rządzących nie jest dla tego elektoratu wystarczający, by w większości ich popierać.

Co także na WIDAL.PL?

Bohaterski chłopiec uratował młodszą siostrą przed wściekłym psem. Jak duże poniósł konsekwencje?

Bohaterski chłopiec uratował swoją siostrę przed groźnym psem. Do zdarzenia doszło w USA, a o całej sprawie poinformowała ciotka dzieci. Wiadomość o młodym bohaterze rozchodzi się szybko po internecie. Głównym powodem popularności historii jest zdjęcie dołączone do opisu. Widać na nim dwójkę małych dzieci. Jedno z nich ma bardzo brzydką ranę ciągnącą się przez cały policzek.

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Już niedługo premiera filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Kiedy premiera?

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawił się filmik z wielkiego wejścia obsady i członków ekipy na lotnisko. Z filmiki wynika, że gwiazdy bawią się świetnie. Nie brakuje tam luksusowych wnętrz, które z pewnością będą uchwycone w kontrowersyjnej produkcji filmowej.