Widal.plPiotr ŻyłaPiotr Żyła zdradza na kogo zagłosował! Skoczek znów zaskoczył

Piotr Żyła zdradza na kogo zagłosował! Skoczek znów zaskoczył

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich. Wszystkie jego występy i wywiady powodują uśmiech. Tym razem nie mogło być inaczej. Piotr żyła zdradza na kogo zagłosował. Nikt nie spodziewał, że odda głos na tego kandydata.

W swoim stylu również postanowił zdradzić, na kogo zagłosował w tegorocznych wyborach prezydenckich. Piotr Żyła znany ze swojego poczucia humoru również wypełnił obywatelski obowiązek. Zdradził też na kogo oddał swój głos. Zaskoczył tym samym swoich obserwatorów.

Piotra Żyła wypełnił obywatelski obowiązek. Na kogo oddał swój głos?

Piotr Żyła wypełnił obywatelski obowiązek. Na kogo oddał swój głos? W dniu wyborów prezydenckich postanowił pochwalić się na Instagramie swoją kartą do głosowania. Jak wszyscy wiemy poczucia humoru nigdy mu nie brakuje. Tak też było i tym razem. Na przygotowanej przez siebie kartce Żyła umieścił nieco zmienione nazwiska trzech kandydatów, a na końcu sporządzonej listy dodał też swoje nazwisko, przy którym to umieścił krzyżyk!

„Ja już wybrałem” – napisał Piotr Żyła.

Jak zawsze żart Piotra Żyły bardzo przypadł go gustu jego fanom, którzy w komentarzach zgodnie stwierdzili, że z ogromną przyjemnością poparliby jego kandydaturę w wyborach.

“Na mój głos możesz liczyć”, “Uwielbiam”, “I dobry wybór Pjotrek”, “Nareszcie będzie prezydent wszystkich Polaków” – obserwatorzy skoczka licznie komentowali udostępniony przez Piotra Żyłę post na Instagramie.

Zobacz także na WIDAL.PL

Beata Tadla nie przebiera w słowach. Gwiazda atakuje dziennikarzy TVP: “Powinni mieć dożywotni zakaz”.

Beata Tadla, była dziennikarka TVP nie szczędzi ostrych słów. Wprost mówi co sądzi o obecnych poczynaniach TVP. Nie kryje oburzenia całą sytuacją, którą obecnie możemy obserwować.Beata Tadla, była gwiazda “Wiadomości” była oburzona materiałem, wyemitowanym w ostatnich dniach w głównym wydaniu serwisu informacyjnego. Tadla ostro skomentowała materiał na “cześć” prezydenta Dudy, o którym my również wczoraj pisaliśmy.

Rekordowa frekwencja w wyborach! Polacy masowo poszli do urn!

Andrzej To najprawdopodobniej będzie rekordowa frekwencja w wyborach prezydenckich w historii naszego kraju! Do godziny 17:00 do urn wyborczych poszło prawie tyle samo obywateli, co w całych wyborach prezydenckich w roku 2015!

Koronawirus w Polsce: Liczba zakażeń przekroczyła 34 tysiące!

Poznaliśmy raport z 29 czerwca odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.
Raport z 29 czerwca nie napawa optymizmem. Epidemia koronawirusa w Polsce trwa od marca i wciąż nie mamy przełomu.