Widal.plGwiazdyPiotr Machalica nie żyje. Aktor miał 65 lat

Piotr Machalica nie żyje. Aktor miał 65 lat

Piotr Machalica nie żyje. Aktor zmarł w wieku zaledwie 65 lat. To już kolejna wybitna osobowość ze świata sztuki, która odeszła w tym roku.

Na co chorował aktor oraz co było przyczyna jego śmerci?

Piotr Machalica nie żyje

Piotr Machalica nie żyje. Aktor od jakiegoś czasu znajdował się w szpitalu. Zmarł w nocy z 13 na 14 grudnia. W mediach społecznościowych na profilu zmarłego aktora pojawił się poruszający wpis, przekazujący tą smutną wiadomość:

Po dzielnej walce Piotr Machalica zmarł dziś o 02:30 w szpitalu MSWiA w Warszawie

Dzień przed śmiercią aktora pojawiła się informacja o jego złym stanie zdrowia.Wpis Krystyny Jandy, który później usunęła informował o tym, że  Piotr Machalica znajduje się pod respiratorem, a jego stan jest ciężki.

Natomiast dzisiaj kobieta zamieściła wpis pożegnalny na cześć kolegi, z którym pracowała przez kilkanaście lat w swoim teatrze.

Piotrusiu, kochanie, to pożegnanie, najczulsze z możliwych, to podziękowanie za Twój talent, przyjaźń, Twoje ciepło, czar, lojalność, rzetelność, poczucie humoru, prawość, wielkie Człowieczeństwo

Człowiek wielu talentów

Piotr Machalica to bez wątpienia człowiek wielu talentów. Była aktorem filmowym i teatralnym. Na świat przyszedł 13 lutego 1955 roku w Pszczynie. W 1981 roku został absolwentem Warszawskiej PWST.

Mogliśmy go oglądać w filmach, serialach, występował jako aktor dubbingowy i teatralny. Od 1 lipca 2006 do 2018 roku był dyrektorem artystycznym Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie. Dodatkowo był także muzykiem. Spełniał się w piosence aktorskiej. Wydał płyty z utworami m.in. Brassensa, Okudżawy czy Młynarskiego.

Zobacz także na Widal.pl

Robert Lewandowski piłkarzem roku 2020? Polak rywalizuje z Ronaldo i Messim!

Czy Robert Lewandowski zostanie piłkarzem roku 2020? Polak określany mianem najlepszego kopacza w historii polskiej piłki nożnej został sklasyfikowany jako jeden z trzech najlepszych piłkarzy globu!

Wyróżnienie dla Polaka w MMA! Przegrał trzy walki z rzędu, a wystąpi tuż przed McGregorem!

Wielkie wyróżnienie dla Polaka w światowym MMA! Nasz rodak występujący w wadze półciężkiej UFC został wyróżniony i jego najbliższa walka będzie bardzo wysoko eksponowana podczas pierwszej numerowanej gali amerykańskiego giganta w nowym 2021 roku.