Widal.plGwiazdyPink i jej trzyletni syn zarażeni koronawirusem! Wokalistka krytykuje amerykański rząd!

Pink i jej trzyletni syn zarażeni koronawirusem! Wokalistka krytykuje amerykański rząd!

COVID-19 nie wybiera i może dopaść każdego. Na świecie jest już wielu znanych osób, które musiały zmierzyć się z tym śmiercionośnym wirusem. Jedną z tych znanych osób jest amerykańska wokalistka Pink, która potwierdziła, że razem ze swoim trzyletnim synem została zarażona!

Pink opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym poinformowała o kłopotach zdrowotnych swojej rodziny i potwierdziła, że przez dwa tygodnie walczyła z koronawirusem.

Pink i jej trzyletni syn wyleczeni!

“Dwa tygodnie temu mój trzyletni syn Jameson i ja wykazaliśmy objawy zarażeniem COVID-19. Na szczęście lekarz rodzinny miał dostęp do testów na obecność koronawirusa i okazały się one pozytywne. Cała moja rodzina schroniła się w domu i przez ostatnie dwa tygodnie funkcjonowaliśmy dokładnie według zaleceń lekarza. Kilka dni temu zostaliśmy ponownie przetestowani i teraz wynik testów okazał się negatywny. – napisała wokalistka.

Na szczęście, Pink wraz z synkiem znaleźli się w gronie ludzi, którzy pokonali koronawirusa, ale jak sama zaznacza, nie każdy będzie miał tyle szczęścia, bowiem w Stanach Zjednoczonych ciągle brakuje testów na obecność COVID-19, za co skrytykowała amerykański Rząd:

“To absolutna parodia i nieodpowiedzialność naszego Rządu, że nie zrobili niczego, by uczynić testy na koronawirusa bardziej dostępnymi. Ludzie muszą wiedzieć, że ta choroba dotyka młodych i starych, zdrowych i chorych, bogatych i biednych i musimy zapewnić bezpłatne badania i testy na obecność tego wirusa.” – wyznała.

Milion dolarów na cele charytatywne!

We wspomnianym wpisie, Pink potwierdziła także przekazanie sporej sumy pieniędzy na cele charytatywne. Amerykanka ostatecznie przekazała milion dolarów na walkę z koronawirusem. A dokładnie: 500 tysięcy dolarów na Szpital Uniwersytecki w Filadelfii i 500 tysięcy dolarów na kryzysowy fundusz ratunkowy dla miasta Los Angeles.

https://www.instagram.com/p/B-il39tJ57d/?utm_source=ig_embed