Widal.plGwiazdy“Pętla” nowy film Vegi opowie historię śmierci znanego boksera

“Pętla” nowy film Vegi opowie historię śmierci znanego boksera

“Pętla” nowy film Vegi opisuje sprawę śmierci Dawida Kosteckiego. Kontrowersyjny reżyser, na którego filmy chodzi tłumy Polaków wypuścił właśnie pierwszą zapowiedź swojego nowego filmu.

Nadchodzi nowy obraz filmowy Patryka Vegi – “Pętla”. W filmie opowiedziano między innymi historię byłego pięściarza Dawida Kosteckiego, który popełnił samobójstwo w więzieniu.

Sprawa Kosteckiego w filmie Vegi. Kontrowersyjny reżyser wypuścił zapowiedź filmu “Pętla”

Film Vegi opowie o historii siatki klubów nocnych, które były kontrolowane przez agenta CBŚP. Zdobywał w nich sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów czy duchownych. Cała afera stała się w pewnym momencie bitwą, w którą zmieszane były ukraińskie i rosyjskie służby specjalne. Vega pozyskał do swojego filmu nagrania z ukrytych kamer oraz kluczowych uczestników procederu. W filmie pojawił się również wątek zmarłego Dawida “Cygana” Kosteckiego.

Dawid Kostecki był swego czasu jednym z najlepszych polskich bokserów. Oprócz sportowej kariery popularny „Cygan” prowadził również życie przestępcy, które znacząco wpłynęło na zahamowanie jego kariery. Tuż przed walką z legendarnym Royem Jonesem Jr. Pięściarz został zatrzymany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia.

Po powrocie na wolność bokser nie wrócił już do wielkiej formy. Ponadto w 2017 roku „Cygan” raz jeszcze trafił za kratki, odbywając karę pięciu lat pozbawienia wolności. Ostatecznie 38-latek nie wrócił już do normalnego życia. Mianowicie w sierpniu ubiegłego roku został on znaleziony martwy w swojej celi.

Dziwne okoliczności śmierci Dawida Kosteckiego

Pierwotnie stwierdzono w sprawie samobójstwo. Dość długo jednak osoby związane z Kosteckim żądały zbadania całej sprawy, mające na celu ustalenie, czy ktoś „nie pomógł” w śmierci pięściarza. Na jaw zaczęły wychodzić bowiem różne kwestie mające sugerować, iż „Cygan” naraził się osobom kojarzonym ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Ostatecznie sprawa została jednak zamknięta. Prokuratura nie znalazła bowiem dowodów na to, jakoby Kostecki został zamordowany lub ktoś podżegał go do samobójstwa. Tym samym nikt nie zostanie w sprawie pociągnięty do odpowiedzialności.

Teraz historię Dawida Kosteckiego opowie Patry Vega w swoim najnowszym filmie. Poniżej oficjalna zapowiedź “Pętli”:

Zobacz także:

Protesty w Londynie przerodziły się w walki z policją

Protest Black Lives Matter był pokojowy do czasu zakończenia. Wtedy zaczęły się walki z policją.

Watykan zbada sprawy pedofilskie ujawnione w filmie Sekielskich?

Wszystko na to wskazuje. Władze kościelne planują dochodzenie.

Znana marka odzieżowa znika z Polski?

To już postanowione. Sklepy zostaną zamknięte do końca czerwca.