Widal.plSportOn pokona Mameda? Chorwacki “Robocop” gwiazdą KSW!

On pokona Mameda? Chorwacki “Robocop” gwiazdą KSW!

Czy to właśnie on w najbliższej przyszłości pokona legendarnego Mameda Khalidova? Wczoraj odbyła się gala KSW 56, na której oglądaliśmy pojedynek jednego z pionierów polskiego MMA Michała Materli z niesamowitym Chorwatem Roberto Soldicem.

Pojedynek ten zakończył się dramatycznie dla Materli. Polak otrzymywał od chorwackiego mistrza KSW lanie od początku pierwszej rundy. Tuż przed jej zakończeniem sędzia klatkowy Łukasz Bosacki musiał przerwać to nierówne starcie ogłaszając Roberto Soldica zwycięzcą.

On pokona Mameda? Chorwacki “Robocop” gwiazdą KSW!

Już w klatce, tuż po znokautowaniu Michała Materli, Roberto Soldic przyznał, że chce walki o pas wagi średniej z “wiadomo z kim”. Do tej kwestii odniósł się także w rozmowie z Michałem Rogozińskim dla MMA.PL.

Chorwat przyznał, że chętnie zmierzy się z “wiadomo z kim”, czyli z Mamedem Khalidovem, choć zaznaczył także, że jest otwarty na obronę pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej:

Mamed Khalidov to obecnie panujący mistrz wagi średniej KSW. Roberto Soldic to z kolei mistrz niższej kategorii wagowej, który udanie zadebiutował w dywizji średniej. Dla Federacji KSW organizacja pojedynku Mamed vs Soldic to skok na ogrmną kasę.

Zrobią to i czy Chorwat jest w stanie pokonać Mameda?

Co także na WIDAL.PL?

Nie żyje ksiądz Eugeniusz Makulski. Duchowny był oskarżony o molestowanie dzieci. Zainicjował też budowę bazyliki Licheńskiej

Nie żyje ksiądz Eugeniusz Makulski. Duchowny zainicjował budowę bazyliki w Licheniu, do której ochoczo pielgrzymują wierni. Ksiądz zmarł w wieku 92 lat.

“Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka”. Jedyne 10 zł za “duchowy lek” bez recepty. Nowy pomysł jednego z duchownych.

“Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka”. To nowy lek duchowy mający za zadanie pomóc kobietom, które przeżyły: utratę dziecka, poronienie naturalne, poczucie winy, lęki i stany depresyjne po utracie dziecka, przerwanie ciąży, syndrom poaborcyjny oraz in vitro.