Widal.plSpołeczeństwoOjciec zastrzelił syna w sklepie! Wstrząsająca tragedia w małej miejscowości

Ojciec zastrzelił syna w sklepie! Wstrząsająca tragedia w małej miejscowości

Ojciec zastrzelił syna w sklepie. Do tragedia doszło w małej miejscowości Jelcz-Laskowice w powiecie oławskim, w województwie dolnośląskim. Morderstwo wstrząsnęło lokalną społecznością.

Mężczyzna, który zastrzelił swojego syna, chciał później popełnić samobójstwo. Po dokonaniu zbrodni trafił jednak do szpitala. Co było przyczyną tragicznych wydarzeń.

Ojciec zastrzelił syna w sklepie!

Ojciec zastrzelił syna w sklepie! Wiele ludzi w związku z panująca sytuacja zmaga się z problemami także tymi psychicznymi. Dochodzi także do samobójstw a także ataków na innych. Zamknięcie nie wpływa dobrze na znaczną część społeczeństwa czego rezultaty widzimy co jakiś czas w mediach.

Do ogromnej tragedii doszło w małej miejscowości Jelcz-Laskowice w powiecie oławskim, w województwie dolnośląskim. 11 stycznia, w poniedziałek w lokalnej hurtowni przy ul. Kolejowej padły strzały. Ojciec zastrzelił syna około godz. 8:00 rano a później chciał odebrać sobie życie. Mężczyzna trafił trafił do szpitala. Jak przekazała na Twitterze reporterka Radia ZET z Wrocławia, Grażyna Wiatr:

W Jelczu Laskowicach padły strzały w jednym ze sklepów przy ul. Kolejowej – ojciec zastrzelił syna, który tam pracował. Według prokuratury było to zabójstwo, na razie brak informacji o stanie napastnika.

Wstrząsające wydarzenia

Jak zrelacjonował świadek zdarzenia w wywiadzie dla portalu tuolawa.pl, mężczyzna oddał strzał w tył głowy ofiary.

Przyszedł, wyciągnął broń i strzelił mu gdzieś w tył głowy, albo w szyję.

Świadkami morderstwa były wszystkie osoby znajdujące się wtedy w sklepie. Ofiara miała38 lat. Zgodnie z ustaleniami zmordowany nie mieszkał z ojcem. Z kolei, sprawca w przeszłości był mieszkańcem Jelcza-Laskowic.

Wszystko wskazuje na to, że zabójca użył broni, na którą nie trzeba mieć pozwolenia. Renata Procyk-Jończyk, prokurator rejonowa nie potwierdziła czy zamordowany mężczyzna został zraniony w głowę.

Co także na WIDAL.PL?

Zmarł lekarz papieża Franciszka. Miał COVID-19!

Zmarł osobisty lekarz papieża Franciszka! Fabrizio Soccorsi miał 78 lat, a przyczyną jego śmierci były komplikacje po rozwinięciu się choroby COVID-19!

Szczepionka na COVID-19. W Polsce “stwierdzono niepożądane reakcje na szczepionkę”

Szczepionka na COVID-19 to nadal w polskim społeczeństwie temat kontrowersyjny. Podobnie jak w wielu sprawach, Polacy i w kwestii szczepionki przeciwko śmiercionośnej chorobie COVID-19 są bardzo podzieleni. Podziałowi temu nie sprzyjają najnowsze informacje dotyczące efektów niepożądanych przyjęcia szczepienia.

Obostrzenia przedłużone do końca stycznia! Narodowej kwarantanny ciąg dalszy

Obostrzenia przedłużone do końca stycznia! Dzisiaj po godzinie 17 odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. W dalszym ciągu wszystko zostaje zamknięte. Jedyną zmianą jest powrót dzieci z klas 1-3 do szkół.