Widal.plSpołeczeństwoOdkryto nowe gatunki ryb! Są przerażające!

Odkryto nowe gatunki ryb! Są przerażające!

Odkryto nowe gatunki ryb! W lipcu amerykańscy naukowcy poinformowali o odkryciu szesnastu nowych gatunków ryb głębinowych. Z wyglądu są przerażające!

Są to czarne morskie osobniki, które pochłaniają 99,9 procent światła i są smoliście czarne! Dostrzeżenie ich w głębinach oceanicznych jest praktycznie niemożliwe.

Odkryto nowe gatunki ryb! Są przerażające!

Zdjęcia nowych gatunków ryb przedstawiono w mediach społecznościowych. Naukowcy nie spodziewali się takiego odkrycia, ale w tym przypadku im się poszczęściło.

Jak odkryto nowe gatunki ryb? Otóż, naukowcy rzucali sieci w losowych głębinach Zatoki Monterey Bay w Kalifornii, licząc na wyłowienie nowych okazów istot morskich. Sieci zanurzono na głębokość 300 metrów. W kilku przypadkach połowów, udało im się odkryć nowe gatunki ryb!

Są nimi czarne odmiany ryb morskich, które charakteryzują się czernią i kamuflażem w środowisku morskim. Niektóre mają przerażający wygląd, podobny do filmowych “stworów”. Nie są jednak one niebezpieczne dla człowieka.

Morza i oceany na pewno skrywają jeszcze przed człowiekiem wiele tajemnic. Ludzkość na ten moment zdołała zbadać zaledwie 5 procent powierzchni oceanów na ziemi. Bardzo możliwe, że w głębinach są jeszcze bardziej egzotyczne gatunki ryb.

Co także na WIDAL.PL?

Pożar wieżowca w Czechach! Czy ludzie skakali z 12. piętra?

Pożar wieżowca w Czechach! I to przy granicy z Polską! W miejscowości Bogumin na Zaolziu doszło do pożaru na najwyższych kondygnacjach budynku. Są ofiary śmiertelne, w tym dzieci!

Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki?

Wczoraj pewien mężczyzna pobił ekspedientkę, bo ta zwróciła mu uwagę na brak maseczki zakrywającej usta i nos. Ten w przypływie złości pięściami wyładował na niej swoja agresję.

Jak zachowywali się niektórzy uczestnicy protestu środowisk LGBT w Polsce?

Piątkowy protest środowisk LGBT w Warszawie odbija się szerokich echem w całym kraju. Polska policja, która jest obiektem nagonki środowisk LGBT publikuje materiały pokazujące, jak zachowywali się niektórzy uczestnicy tego protestu.

Wypadek polskiego autokaru na Węgrzech. Czy są ofiary?

Zdarzył się wypadek polskiego autokaru na Węgrzech. Jest to wiadomość z ostatniej chwili. Do wypadku doszło po godz. 7 w okolicy miasta Kiskunfélegyháza. Jak podają węgierskie media, bus zjechał z autostrady i wpadł do rowu.