Widal.plGwiazdyNie żyje Marek Pawłowski. Gwiazda programu “Złomowisko PL” zmarł w Noc Sylwestrową

Nie żyje Marek Pawłowski. Gwiazda programu “Złomowisko PL” zmarł w Noc Sylwestrową

Nie żyje Marek Pawłowski. Mężczyzna znany jest także pod charakterystycznym pseudonimem “Krzykacz”. Mężczyzna był jedną z gwiazd programu “Złomowisko PL”.

Marek Pawłowski zmarł w czwartek wieczorem. Jak na razie przyczyna śmierci mężczyzny nie została podana do publicznej wiadomości.

Nie żyje Marek Pawłowski

Nie żyje Marek Pawłowski. Gwiazdor programu  “Złomowisko PL” a także zbieracz złomu z Pruszkowa zmarł niespodziewanie w sylwestrową noc. Fani samego mężczyzny jak i programu w mediach społecznościowych żegnają swojego ulubieńca oraz składają kondolencje rodzinie.

Znajomi mężczyzny potwierdzili tą smutną informację. Niektórzy zdecydowali się także na osobiste wpisy pożegnalne na Facebooku.

Przyjaciele żegnają “Krzykacza”

Na profilu “Za Kółkiem” możemy przeczytać:

31 grudnia 2020 o godzinie 20.00 zmarł Marek Pawłowski “KRZYKACZ”, który był znany z programu Złomowisko PL. Niestety już nie wpadnie po jakiś złomek. Niech spoczywa w pokoju.

Natomiast na profilu Vintage Garage napisano:

Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza – Marka “Krzykacza”, Króla Złomu. Na pewno jest to smutna wiadomość zarówno dla tych, którzy znali go osobiście, jak również dla tych, którzy znali go ze szklanego ekranu. (…) Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy… Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku... 

Zobacz także na Widal.pl

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się! Co było powodem zakończenia związku?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się! Aktorka potwierdziła plotki na swoim Instagramie. Kobieta zamieściła post ze szczerym wyznaniem.

Pielęgniarz zaszczepiony na Covid zakaził się koronawirusem! Zaskakując informacje

Pielęgniarz zaszczepiony na Covid zakaził się koronawirusem! Mężczyzna przyjął pierwszą dawkę i zachorował. Jednak jak się okazuje, przebieg choroby był krótki i lekki.

Ogromna eksplozja na lotnisku w Jemenie. Zginęło co najmniej 12 osób, kilkadziesiąt jest rannych

Ogromna eksplozja na lotnisku w Jemenie. Do zdarzenia doszło na lotnisku Aden. Na nagraniach obrazujących skale wydarzenia widać ogromne kłęby dymu.