Widal.plSpołeczeństwoNastolatkowie pili alkohol nad rzeką. W pewnym momencie zaczęli się topić!

Nastolatkowie pili alkohol nad rzeką. W pewnym momencie zaczęli się topić!

Nastolatkowie pili alkohol nad rzeką. W pewnym momencie zaczęli się topić!
Foto: zdjęcie poglądowe (screen youtube)

Nastolatkowie siedzący nad rzeką, głośno się zachowywali i pili alkohol. W pewnym momencie pojawili się policjanci. To spłoszyło młodych amatorów napojów wyskokowych i wpadli do rzeki.

Funkcjonariusze nie czekali długo i ruszyli na pomoc nieodpowiedzialnym dzieciom. Tragedia wisiała w powietrzu.

Nastolatkowie świetnie się bawili przy alkoholu

Nastolatkowie wybrali sobie brzeg rzeki w Mielcu na małą popijawę. Ktoś uprzejmy zgłosił ten fakt policji. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w rejonie ulicy Rzecznej przebywają osoby, które zakłócają porządek publiczny i piją alkohol.

Policjanci pojawili się szybko na miejscu i zauważyli grupę osób, która głośno słuchała muzyki i piła alkohol. Widok mundurowych wywołał panikę wśród spożywających alkohol. Wszyscy natychmiast zaczęli uciekać.

Po chwili policjanci usłyszeli żałosny krzyk młodej dziewczyny, która wzywała pomocy. 15-latka wpadła do rzeki i walczyła z jej nurtem. Policjanci uratowali życie nieodpowiedzialnej nastolatce i wyciągnęli ją z wody.

Nie tylko dziewczyna była w niebezpieczeństwie

Nastolatka była kompletnie pijana. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznała, że w wodzie może znajdować się jej kolega. Chwilę wcześniej próbował ją wyciągnąć z rzeki.

Miała rację. Mundurowi po chwili zauważyli chłopca, który trzymał się konaru drzewa. Policjanci wyciągnęli 16-latka z wody i również udzielili mu pomocy. Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która udzieliła nastolatkom niezbędnej pomocy medycznej.

Ze względu na wyziębienie organizmu i stan upojenia alkoholowego oboje trafili do szpitala. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny i wściekli rodzice. Nastolatkowie i tak mogą mówić o kupie szczęścia. Niewiele brakowało, żeby pożegnali się z życiem.

Zobacz także:

Testy na koronawirusa online! Jak go wykonać?

Testy na koronawirusa online. Jeżeli ktoś ma podejrzenie, że mógł się zarazić panującym obecnie wirusem to jest szybkie rozwiązanie problemu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu aby dowiedzieć się jaki jest nasz stan zdrowia.

Grypa w natarciu. Ile Polaków zachorowało na początku październiku?

Grypa w natarciu. Mimo, że w ostatnim czasie głośno jest o zakażeniach na koronawirusa to grypa także szaleje. Trudna sytuacja pandemiczna, nie za bardzo pozwala nam skupić się na czymś innym.

Donald Trump o COVID-19: Wygląda na to, że jestem odporny. Mówi prawdę

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wypowiedział się o chorobie COVID-19 i prowadzi narrację zwycięstwa nad śmiercionośnym wirusem. Aktualnie urzędujący prezydent USA przechodził chorobę COVID-19 przez kilkanaście ostatnich dni.