Widal.plSpołeczeństwoNastolatek wbił sobie nóż w serce przypadkowo? Tragedia na Śląsku

Nastolatek wbił sobie nóż w serce przypadkowo? Tragedia na Śląsku

Nastolatek razem z grupą przyjaciół wybrał się na wycieczkę rowerową. Nic nie zapowiadało tragedii. W pewnym doszło jednak do tragicznego w skutkach wypadku.

Doszło do niego w poniedziałek wieczorem w miejscowości Rudnik Wielki pod Częstochową. Jeden z chłopców został poważnie ranny po upadku z jednośladu.

Nastolatek miał wielkiego pecha

Nastolatek z trzema kolegami wybrali się na wyprawę rowerami. Jeden z nich z niewiadomych przyczyn wziął na nią nóż.

Czterech nastolatków jechało rowerami, jeden przewrócił się i upadł na nóż, który trzymał w dłoni – przekazał starszy kapitan Paweł Melka z częstochowskiej straży pożarnej. Chłopiec został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Dyrektor szpitala poinformował jednak, że nastolatek miał ranę serca i zmarł

– podaje TVN24.

Stanowisko kierowania komendanta miejskiego w Częstochowie otrzymało zgłoszenie, iż w miejscowości Rudnik Wielki chłopiec jadący na rowerze uległ wypadkowi

– powiedział starszy kapitan Paweł Melka z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Co się stało w Rudniku?

Czterech nastolatków w wieku około 15 lat, jechała na rowerach. Jeden z nich miał przy sobie nóż. Według relacji służb, chłopiec przewrócił się na rowerze i wbił sobie nóż w klatkę piersiową. Nastolatek był nieprzytomny, gdy na miejscu pojawiły się służby ratowniczen. Natychmiast zabezpieczono teren na lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po długotrwałej reanimacji chłopiec został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Częstochowie

– relacjonuje przedstawiciel straży.

Zbigniew Bajkowski, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego imienia Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie przekazał we wtorek rano informacje, że nastolatek zmarł. Chłopiec trafił do szpitala w stanie krytycznym, po blisko dwugodzinnej akcji ratunkowej już na miejscu zdarzenia. 15-latek miał ranę serca.

Zobacz także:

Wyzywał dziecko z zespołem Downa. Kelner nie wytrzymał! Co zrobił?

Dziecko z zespołem Downa jest częstym gościem jednej z restauracji z Houston. Cała obsługa zna Milo i darzy go sympatią. Nie spodziewali się jednak, że może dojść do takiej wstrząsającej sytuacji z jego udziałem.

Wypadek ratowników górskich w Słowacji! Ich auto koziołkowało! Co tam się wydarzyło?

Bardzo poważny wypadek ratowników górskich w Słowacji! Do tej tragicznej sytuacji doszło wczoraj. Ratownicy wyruszyli pomóc mężczyźnie, który został ranny podczas wycieczki. Sami z tę wyprawę zakończyli w ciężkim stanie!

Kłopoty Polskiego Radia! Milionowe straty, co dalej?

Kłopoty Polskiego Radia trwają od dłuższego czasu. Usunięcie piosenki Kazika, odejścia dziennikarzy to duża ujma wizerunkowa dla całej rozgłośni.