Widal.plGwiazdyGwiazda “Top Model” uwięziona na wyspie, dramatyczna relacja modelki łapie za serce

Gwiazda “Top Model” uwięziona na wyspie, dramatyczna relacja modelki łapie za serce

Klaudia El Dursi to modelka, której sława na dobre rozwinęła się po występie w popularnym programie “Top model”. Nie udało jej się wygrać, ale medialnie zyskała najwięcej ze wszystkich uczestników show. Obecnie El Dursi udało się uzyskać posadę prowadzącej programu “Hotel Paradise”, który jest kręcony na Bali. Okazało się, że to stało się dużym problemem modelki. Z powodu koronawirusa nie może opuścić Indonezji.

Klaudia El Dursi uwięziona

Początkowo wydawało się, że taki wyjazd i program to może być dla modelki przygoda życia. Okazało się, że jednak przysporzyło jej to wiele problemów. Klaudia El Dursi obecnie nie może się wydostać z rajskiej wyspy Bali.

Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne, dlaczego jestem tutaj bez rodziny. Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski… Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego… – przestrzega modelka

Problemy Polaków z powrotem do kraju

Polski rząd zdecydował się zamknąć polskie granice oraz zakazał lądowań w Polsce. Władze poinformowały, że specjalnie wyczarterowane samoloty linii lotniczych LOT będą miały za zadanie zabrać Polaków z miejsc, z których ciężko o transport kołowy, jak np. Wielka Brytania, Malta, Cypr, Kanada czy USA.

Czy tak będzie z osobami przebywającymi również w Azji? Na razie nie wiadomo. Złośliwi już komentują, że chętnie zamieniliby się z piękną modelką na przymusowy pobyt na rajskiej wyspie zamiast siedzieć w swoim domu. Każdy ma inny punkt widzenia.