Widal.plSportMilik będzie grał dla giganta? Polak łączony z wielkim transferem!

Milik będzie grał dla giganta? Polak łączony z wielkim transferem!

Czy Arkadiusz Milik będzie grał dla światowego giganta? Wszystko wskazuje na to, że napastnik włoskiej drużyny Napoli i atakujący reprezentacji Polski jest obiektem zainteresowania jednego z najlepszych klubów na świecie.

Polak nie ukrywa, że chce odejść ze swojego dotychczasowego klubu. A zrobi to bez wahania, jeśli plotki mówiące o zainteresowaniu nim światowego giganta okażą się prawdziwe i będzie mógł zmienić otoczenie!

Milik będzie grał dla giganta? Polak łączony z wielkim transferem!

Włoska gazeta “La Gazetta dello Sport” donosi o zainteresowaniu Arkadiuszem Milikiem Juventusu Turyn. Mistrz Włoch i jeden z najlepszych klubów na świecie jest zainteresowany usługami Polaka.

Milik miałby zastąpić Gonzalo Higuaina, który po wybuchu pandemii koronawirusa opuścił Włochy, przeniósł się do rodzinnej Argentyny i nie zamierza wracać do Turynu.

Polski napastnik miałby być podstawową opcją w ataku drużyny z Turynu. Z Milikiem wiązane są wielkie nadzieje. Napastnik miałby pomóc drużynie z Turynu w wywalczeniu upragnionego Pucharu Europy, czyli wygraniu popularnej Ligi Mistrzów.

Gdyby transfer ten doszedł do skutku, to Milik grałby w tej samej drużynie co jego kolega z kadry. Podstawowym bramkarzem Juventusu Turyn jest bowiem Wojciech Szczęsny.

Arkadiusz Milik w obecnym sezonie włoskiej Serie A rozegrał 16 meczów i zdobył w nich 9 bramek. Jest najlepszym strzelcem drużyny Napoli w tym sezonie. Zespół z Neapolu zajmuje 6. miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego Juventusu Turyn traci 24 punkty.

Nie wiadomo jednak, czy w dobie pandemii koronawirusa sezon piłkarski we Włoszech zostanie dokończony.

Zobacz także na Widal.pl.

Brutalne walki na gołe pięści! Wczoraj odbyło się Wotore 2

Organizacja Wotore zasłynęła jako pierwsza w Polsce organizująca gale sportów walki na gołe pięści. Zawodnicy w porównaniu do innych dyscyplin, nie zakładają rękawic do walk.

Paweł Tanajno zatrzymany przez policję. Zaatakował policjanta?

Paweł Tanajno zatrzymany przez policję podczas wczorajszego dnia strajku przedsiębiorców. Mundurowi poinformowali, że zatrzymanie nastąpiło w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Koronawirus w Polsce: Liczba zakażeń przekroczyła 21 tysięcy

Poranny raport z 24 maja od Ministerstwa Zdrowia na temat stanu epidemii koronawirusa w kraju został opublikowany. Poznaliśmy kolejne liczby potwierdzonych nowych zakażeń oraz ilość zgonów spowodowanych chorowaniem na COVID-19.