Widal.plDodaMieszkanie Dody na sprzedaż. W środku robi wrażenie!

Mieszkanie Dody na sprzedaż. W środku robi wrażenie!

Mieszkanie Dody na sprzedaż. W środku robi wrażenie!
Foto: facebook.com/officialdoda

Mieszkanie Dody na sprzedaż. Agent nieruchomości z którym współpracuje piosenkarka udostępnił w sieci zdjęcia przedstawiające imponujące wnętrze apartamentu.

Nieruchomość nie tylko zachwyca i powala oryginalnością. Równie powalająca jest cena za jaką mieszkanie ma być sprzedane. Jednak mimo wygórowanej ceny chętnych pod postem agenta nieruchomości nie brakuje.

Mieszkanie Dody na sprzedaż. Oryginalne wnętrze apartamentu

Mieszkanie Dody na sprzedaż. Nikogo jednak nie powinno dziwić, że mieszkanie należące do piosenkarki nie jest typowym, klasycznym mieszkaniem przeciętnego polaka. W jej apartamencie nie brakuje oryginalnych i ekstrawaganckich rozwiązań. Piosenkarka od początku swojej kariery zarobiła ogromna ilość pieniędzy, którą zainwestowała w nieruchomości.

Jakiś czas temu w Internecie pojawiła się informacja, że jedno z oryginalnych mieszkań Doroty Rabczewskiej jest na sprzedaż. Mimo, że wnętrze jej apartamentu mogliśmy podziwiać na zdjęciach, które pojawiały się sieci i budziły duże emocje wśród oglądających teraz także nie jest inaczej.

Mieszkanie Dody zlokalizowane jest na osiedlu strzeżonym Biały Kamień, w okolicy Galerii Mokotów. Wcześniej było ono wynajmowane jednak jakiś czas temu zostało wystawione na sprzedaż. W opublikowanym przez agenta nieruchomości poście możemy znaleźć więcej szczegółów na temat mieszkania.

Wyraziste kolory to gwarancja pozytywnego ładunku energii! Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem na niebo, co umożliwia szklany sufit).

Powierzchnia mieszkania należącego do Dody wynosi 135 m kwadratowych. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym, oryginalnym i ekstrawaganckim stylu. Nie jest to mieszkanie dla każdego, jednak z pewnością znajdzie nowego właściciela.

Nabywca musi być równie oryginalny jak Doda

W poście opublikowanym przez agenta nieruchomości czytamy, że mieszkanie jest dedykowane osobom prowadzącym imprezowy styl życia. Lokal z pewnością przypadnie do gustu fanom długich, nocnych imprez, którzy mogą pozwolić sobie na posiadanie miejsca specjalnie przeznaczonego na imprezy jednocześnie mieszkając w innym miejscu.

Jednak mieszkanie Dody ma wiele do zaoferowania. W dalszej części ogłoszenia czytamy:

W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się robione na zamówienie, puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar – atut dobrej imprezy, i sauna – ratunek po niej. Każdy pokój ma swój osobisty i wyrazisty charakter… Tak jak Państwo mogą sobie wyobrazić, apartament to odskocznia od dnia codziennego – miejsce inne – kreatywne i fantazyjne. Zachęcam do zapoznania się z odważnym projektem.

Informacja o tym, że Doda sprzedaje mieszkanie pojawiła się także na profilu piosenkarki. Nagrała ona filmik, na którym zaprezentowała swoim obserwatorom wnętrze apartamentu. Jednak na marne było szukać w ogłoszeniu informacji dotyczącej ceny nieruchomości. Jednak Doda zapytana przez jednego z obserwatorów napisała w komentarzu pod postem,że mieszkanie jest warte:

Jedyne półtorej bańki złotych czytać 1 500 000 zł, co daje 11 tyś za mkw. Trochę chyba dużo, ale mogę się mylić.

https://www.instagram.com/p/CCL7HswpfxN/
https://www.instagram.com/p/CCL64iFpmkY/

Zobacz także na Widal.pl

Kim jest Jacek P. zatrzymany razem z byłym ministrem Sławomirem N. za korupcję?

Biznesmen z Gdańska jest dowodem na to, że najciemniej jest pod latarnią. Organizował bowiem… szkolenia dla policji, w których podawał jak wykryć przestępstwa podatkowe!

Antek Królikowski pokazał się z nową dziewczyną. Która z kolei?

Antek Królikowski jest obecnie mocno rozchwytywanym aktorem. Nie tylko w kwestii pracy, ale również kobiet. Syn niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego ma dużo powodzenie u kobiet i skrzętnie z tego korzysta. Tym razem jego nowa dziewczyna jest o rok od niego starsza.

Członek sztabu Trzaskowskiego zaatakował czarnoskórego? Został zatrzymany?

Członek sztabu Trzaskowskiego jest oskarżony o atak na tle rasistowskim w Krakowie. Początkowo organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oskarżała o ten uczynek “patriotów”. Teraz się okazuje, że zrobił członek partii bliskiej ich stowarzyszenia.