Widal.plŚwiatMieszkańcy Filipin zadziwiają! Nietypowa forma potwierdzenia odebrania przesyłki!

Mieszkańcy Filipin zadziwiają! Nietypowa forma potwierdzenia odebrania przesyłki!

Mieszkańcy Filipin zadziwiają! Filipińczycy przenoszą dowód odbioru przesyłki od kuriera na inny poziom!

Aby udowodnić, że paczki faktycznie dotarły do odbiorców, kurierzy muszą dostarczyć zdjęcia z odbioru przesyłki.
Niektórzy dostawcy i odbiorcy na Filipinach przenieśli ten prozaiczny krok na nowy poziom, zamieniając go w sesję zdjęciową. Zdjęcia krążące w mediach społecznościowych pokazują odbiorców pozujących swoim dostawcom z otrzymanymi paczkami.

Ten trend swój początek miał pod koniec ubiegłego roku.

Mieszkańcy Filipin zadziwiają!

Według wiadomości GMA online, jeden z kupujących o nazwisku Joyceeh Epino przygotował nawet tło do sesji zdjęciowej „dowód dostawy”. Kupująca wyjaśniła, że czuła się sfrustrowana tym, jak niechlujnie wyglądała za każdym razem, gdy przychodził doręczyciel. Innym powodem, dla którego to robią, jest „szerzenie miłości i dobrych wibracji” w tym niespokojnym okresie pandemii.

Według TripZilli, jeden post Johna Carlo Isona na Facebooku, w którym pozował z zamówieniem Zalory, zebrał ponad 39 000 udostępnień przez innych użytkowników.

„Dziwnie wyglądam za każdym razem, gdy otrzymuję przesyłkę. Ale dzisiaj nie pozwoliłem, aby to się stało! Kiedy dostałem wiadomość, że mam nową dostawę, upewniłem się, że tym razem się na to przygotowałem”.

In the Philippines, pictures are required to prove that packages are actually delivered.

Posted by Asians on Saturday, March 20, 2021

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Tysiące pająków uciekło ze swych nor przed powodzią! Australijczycy zszokowani!

W Australii, a dokładniej w Nowej Południowej Walii, mieszkańcy zastali niecodzienny widok. Setki, a nawet tysiące pająków wyszło ze swych nor ratując się tym samym przed powodzią. Zszokowani ludzie publikują zdjęcia oraz filmy na swoich portalach społecznościowych.

Gigantyczne miasto na pustyni! Budowana jest nowa stolica Egiptu!

Gigantyczne miasto na pustyni! Władze Egiptu w połowie roku miały przenieść się do nowej stolicy. Ten najważniejszy projekt prezydenta Sisiego opóźniła pandemia.

Szwedka rozmawia ze zwierzętami! Nietypowe hobby Jonny Jinton!

Szwedka rozmawia ze zwierzętami! Jonna Jinton z dzieciństwa pamięta jak jej babcia przywoływała wieczorem zwierzęta, które rozpierzchły się po rozległych łąkach i lesie. To był trochę jakby śpiew, trochę wołanie i okrzyk.