Widal.plSpołeczeństwoMetamorfoza godna podziwu! Ciężko uwierzyć, że można tak zmienić swoje ciało!

Metamorfoza godna podziwu! Ciężko uwierzyć, że można tak zmienić swoje ciało!

Metamorfoza godna podziwu. Jest ona przykładem, że można wszystko, jeśli się tylko bardzo chce . W momencie krytycznym młoda kobieta ważyła aż 135 kilogramów! W pewnym momencie nadszedł czas, aby wziąć się za siebie.

Efekty wprawiają w osłupienie. Zmiana jest nieprawdopodobna. Kobieta jest motywacją dla tych, którym się nie chce.

Metamorfoza godna podziwu. Zaskakująca przemiana młodej kobiety

Metamorfoza godna podziwu. Przemiana tej kobiety z pewnością poruszy osoby, które od dłuższego czasu planują zmienić swoja sylwetkę. Otyłość jest coraz częściej występującą choroba. Zmagają się z nią nie tylko starsi ale także coraz częściej młodzi ludzie.

Laura Micetich w wieku 22 lata ważyła aż 135 kilogramów. Z uwagi na swoją tuszę i prześladowania ze strony rówieśników nie miała łatwego życia.

W trakcie szkoły nie była akceptowana. Koleżanki często się z niej wyśmiewały. Dzieci potrafią być bezlitosne. Laura postanowiła zmienić swoje życie i wziąć się za siebie. Dziewczyna zaczęła zrzucać zbędne kilogramy. Nie było łatwo ale z pewnością było warto.

Metamorfoza zwala z nóg

Duża nadwaga zaczęła mieć wpływ na coraz gorszy stan zdrowia dziewczyny. Zaczęły pojawiać się u niej poważne problemy zdrowotne. Ta sytuacja w dużej mierze przyczyniły się do jej decyzji o zmianie stylu życia i zmianie dotychczasowych nawyków. Lekarze ostrzegali przed poważnymi problemami zdrowotnymi oraz problemami z chodzeniem. Niejednokrotnie ostrzegali także, że będzie musiała w przyszłości przejść kilka operacji,aby móc w pełni funkcjonować.

Dziewczyna postanowiła zatem zrobić wszystko, by uniknąć poważnych konsekwencji związanych z jej dotychczasowa masą ciała. Nadszedł moment, w którym postanowiła drastycznie zmienić styl życia i zawalczyć o swoje zdrowie. Sukces, który osiągnęła, zawdzięcza głównie zmianie stylu życia oraz żywienia.

Na swoim Instagramie dziewczyna relacjonowała swoją przemianę i walkę o zdrowie. Ludzie z zapartym tchem obserwowali jej postępy oraz gratulowali wyników.

Dziś Laura ma 29 lat. Jest motywacją dla niejednej osoby.

Zobacz także na WIDAL.pl

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Ksiądz mówił, na kogo żałobnicy mają głosować?

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Podczas jednego z pogrzebów miała miejsce agitacja wyborcza. To zachowanie wzbudziło powszechny niesmak i oburzenie zgromadzonych. Ksiądz podczas kazania powiedział na kogo należy głosować wyborach prezydenckich.

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT. Co na to jego fani?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.