Widal.plSpołeczeństwoMąż urodził dziecko znanej modelki. Takie cuda w Kolumbii

Mąż urodził dziecko znanej modelki. Takie cuda w Kolumbii

Mąż urodził dziecko swojej żony. Czy brzmi absurdalnie? Tak, ale taka sytuacja zdarzyła się naprawdę. Starsi czytelnicy mogą pamiętać film “Junior” z Dannym DeVito i Arnoldem Schwarzeneggerem. Głównym elementem tego filmu była ciąża mężczyzny, wtedy to było science-fiction. Obecnie takie sytuacje dzieją się na naszych oczach.

Oczywiście niemożliwe biologicznie jest zajście w ciążę przez mężczyznę, ale przez kobietę, którą twierdzi, że nim jest, już tak. Kolumbijska transseksualna para celebrytów właśnie doczekała się pierwszego potomka.

Mąż urodził dziecko swojej żony

Mąż urodził dziecko w Kolumbii. Danna Sultana i Esteban Landrau zostali rodzicami dzisiejszej nocy czasu polskiego. Oboje są osobami transpłciowymi. Danna urodziła się w ciele mężczyzny, a Esteban kobiety. Ponieważ żadne z nich nie zdecydowało się na operację usunięcia genitaliów, do zapłodnienia doszło metodą naturalną.

Szczęśliwi rodzice opublikowali na swoim Instagramie wymowne zdjęcie małej rączki z ręką jednego z nich. Posypały się gratulacje “postępowych” fanów pary, którzy uważają, że cała sytuacja jest wspaniała.

https://www.instagram.com/p/CC1i9sLpDVq/

Parę obserwują setki tysięcy osób

Zdaniem ekspertów popierających ideologię gender, to ważny krok w celu walki o prawa osób transseksualnych. Ma to pomóc walczyć transseksualistom z zaakceptowaniem swojej płci.

Ciężko powiedzieć co jeszcze nas czeka w kolejnych postępowych latach.

Zobacz także:

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Robi to na was wrażenie?

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego pochwaliła się w mediach społecznościowych zajęciem, którym zajmowała się w młodości. Możliwe, że nadal się nim zajmuje w tak zwanych “po godzinach”.

Jacek Kurski drugi raz wziął ślub kościelny! Co na to katolicki publicysta Tomasz Terlikowski?

Jacek Kurski drugi raz w swoim życiu wziął ślub kościelny! Były prezes Telewizji Polskiej, a obecnie doradca zarządu poślubił swoją wieloletnią partnerkę Joannę. Ceremonia ślubna odbyła się przed ołtarzem w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Kolejna molestowana dziewczynka. Tym razem także winna jest matka i dziadek dziewczynki?

Kolejna molestowana dziewczynka. Kilka dni temu pisaliśmy o historii dziewczynki, która padła ofiarą pedofilii gdzie w całą sprawę zamieszana była matka dziewczynki oraz jej koledzy od kieliszka. Teraz historia jest jeszcze bardziej bulwersująca.