Widal.plSpołeczeństwoMatka współżyła z synem. Nakryła ich żona mężczyzny!

Matka współżyła z synem. Nakryła ich żona mężczyzny!

Matka współżyła z synem. Do nieprawdopodobnych wydarzeń doszło w Fitchburga w stanie Massachusetts. 64-letnia kobieta została przyłapana razem ze swoim 43-letnim synem.

Cała sytuacja jest szokująca jednak najbardziej dziwi i zaskakuje tłumaczenie kobiety, która zdaje się nie widzi żadnego problemu.

Matka współżyła z synem

Matka współżyła z synem. 64-letnia kobieta mieszkająca w Fitchburga w stanie Massachusetts uprawiała seks ze swoim 43-letnim synem. Parę przyłapała żona mężczyzny. Kobieta mieszkała razem z mężem oraz teściową.

Jak się okazuje 64-letnia Cheryl Lavoie tłumaczy, że do aktu kazirodczego doszło po raz pierwszy. Z jej zapewnień kobiety wynika, że nigdy wcześniej nie odczuwali z synem pociągu seksualnego.

Ze słów kobiety wynika także, że wraz z synem zbliżyli do siebie w ciągu minionych miesięcy. Do zbliżenia między nimi doszło za obopólną zgodą. Syn w zasadzie zgadza się ze swoją matką co do zgody. Jak wyznał policjantom:

Nie wiem. To się po prostu stało.

Akt kazirodczy

Parę podczas stosunku przyłapała żona mężczyzny, która akurat tego dnia wróciła wcześniej do domu. Synowa kobiety nie chciała słuchać żadnych tłumaczeń i wyjaśnień.Od razu zadzwoniła na policję.

W stanie Massachusetts kazirodztwo jest karane. Jest ono zagrożone karą do nawet 20 lat więzienia. Właśnie to wpłynęło na czas trwania działań sądu. Zastanawiał się on bowiem, czy nadać czynowi taką kwalifikację. W maju tego roku doszło do zatrzymania zarówno matki jak i syna. Oficjalne zarzuty zostały im postawione dopiero teraz, po 3 miesiącach.

Co ważne gdy chodzi o osoby pełnoletnie, które wyraziły zgodę na współżycie tak jak w tym przypadku obie strony uznaje się za jednakowo winne. Matka oraz syn są zagrożeni ta samo wysoka karą. 64-latka oraz 43-letni mężczyzna mają zakaz zbliżania się do siebie. Póki co żadne z nich nie przyznaje się do winy. Kolejna rozprawa odbędzie się 27 października.

Zobacz także na Widal.pl

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu?

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Nieprawdopodobne a jednak wydaje się być prawdziwe. Wszystko wskazuje na to, że polityk uciął sobie drzemkę.

Nowy podatek już od stycznia. Dotknie nas wszystkich?

Nowy podatek już od 1 stycznia. Od początku 2021 roku wszystkich dotknie kolejny wydatek. Prezydenta Andrzej Duda wczoraj podpisał ustawę w sprawie tego właśnie podatku.

Skandaliczne zachowanie młodzieży na TikToku. O co chodzi?

Skandaliczne zachowanie młodzieży na TikToku. Nowa moda szczególnie zbulwersowała opinię publiczną na całym świecie. Nastolatkowie udają ofiary obozu koncentracyjnego i świetnie się przy tym bawią.