Widal.plGwiazdyMartyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!
Foto: instagram.com/martyna.world instagram.com/przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Mimo, że ceremonia była równie tajemnicza jak zaręczyny to wiadomość o ślubie wywołała ogromne emocje.

Para podróżników zdecydowała się sformalizować swój związek. Przemek Kossakowski pochwalił się zdjęciem z żoną na swoim Instagramie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Mimo, że para bardzo dba o to aby o ich życiu prywatnym było jak najbardziej cicho to dzielą się najważniejszymi momentami z niego.

Jednocześnie zarówno zaręczyny jak i ślub pozostawał w tajemnicy aż do momentu końca zaślubin. Dobrą nowiną podzieli się na własnych warunkach, za pośrednictwem Instagrama.

Kossakowski zamieścił zdjęcie na swoim profilu na Instagramie z wymownym opisem:

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze.

Wspólna pasja połączyła Martynę i Przemka

Mimo, że możemy oglądać wspólne zdjęcia pary to nie wiele wiemy o szczegółach dotyczących ich związku. Zarówno Martyna jak i Przemek nie komentowali pojawiających się w mediach plotek o zaręczynach. 

Jednak w sierpniu tego roku prowadząca program “”Kobieta na krańcu świata” odniosła się do pojawiających się informacji:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem.

Mimo, iż para nie chciała się dzielić tak intymnymi momentami ze swojego życia to jak sama napisała, chciałą to w końcu wyjaśnić:

Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko

Zobacz także na Widal.pl

Postawiono zarzuty Romanowi Giertychowi! Chodzi o wielkie pieniądze! Co dalej?

Postawiono zarzuty Romanowi Giertychowi! Były minister edukacji, a obecnie adwokat wielu prominentnych osobowości usłyszał za co został zatrzymany przez Centrale Biuro Antykorupcyjne. Roman Giertych został zatrzymany przez CBA w środę pod sądem w Warszawie. Funkcjonariusze przewieźli go do jego domu w Józefowie, gdzie przy jego udziale przeszukiwali willę, w której mieszkał.

Branża sportowa znowu zamrożona. Nie odpuści bez walki, będą protesty. CO na to rząd?

Branża sportowa znowu zostaje zamrożona. Oznacza to, ze siłownie i baseny będą zamknięte zamknięte od soboty 17 października. Kolejne obostrzenia wywołały spore poruszenie.

Nauka zdalna- jak to ma wyglądać, czego się spodziewać?

Nauka zdalna według nowego rozporządzenia będzie obowiązywała we wszystkich szkołach ponadpodstawowych: średnich i wyższych, które znajdują się na terenie powiatów w strefie czerwonej. Jednakże będą pewne wyjątki. Mianowicie zajęcia praktyczne będą odbywały się w sposób stacjonarny. Nowe zasady wejdą w życie już 17 października.