Widal.plGwiazdyMariusz Czajka zbiera pieniądze na pogrzeb matki! Aktor znalazł się w trudnej sytuacji

Mariusz Czajka zbiera pieniądze na pogrzeb matki! Aktor znalazł się w trudnej sytuacji

Mariusz Czajka zbiera pieniądze na pogrzeb matki! mężczyzna znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Dlatego też zdecydował się na założenie zbiórki internetowej.

W opisie zbiórki aktor wyjaśnia co skłoniło go do tak radyklanych kroków. Mariusz Czajka nie ma dochodów od prawie 10 miesięcy.

Mariusz Czajka zbiera pieniądze na pogrzeb matki!

Mariusz Czajka jest popularnym aktorem i prezenterem. Znany jest między innymi z serialu “Świat według Kiepskich” i prowadził “Maraton uśmiechu”. Natomiast ostatnie lata spędził w teatrze jako aktor dubbingowy.

Parę dni temu po długiej chorobie zmarła mama Mariusza Czajki. Kobieta cierpiała na osteoporozę, chorobę Parkinsona, nadciśnienie i raka płuca. Obecna sytuacja sprawiła, że aktor nie ma pieniędzy aby pochować zmarłą matkę. W związku z tym stron zorganizował zbiórkę na jednej ze stron i prosi o wsparcie.

Aby pochować mamę, muszę mieć 12 tysięcy złotych. ZUS zwraca cztery tysiące, a osiem muszę dodać – informuje.

Ciężka sytuacja aktor wynika z powodu panującej pandemii koronawirusa:

Jak powszechnie wiadomo, przez pandemię korona wirusa od marca 2020 do dziś teatry są zamknięte. Ja straciłem 138 przedstawień i praktycznie nie mam dochodów od dziesięciu miesięcy. Mama miała emeryturę nauczycielską 1600 złotych i nie miała oszczędności. Ja mam same długi i już nie mam skąd pożyczać.

Brakuje ośmiu tysięcy i zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w pochowaniu mamy, bo nie mam za co. Od państwa dostałem 1800 złotych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dwa tysiące złotych z ZUS i to wszystko na te dziesięć miesięcy bezrobocia. Będąc w tragicznej sytuacji finansowej, bardzo proszę o pomoc – pisze na stronie zbiórki.

Cel osiągnięty jednak zbiórka trwa dalej

W związku z dużym zainteresowaniem zbiórką można zauważyć, że cel zbiórki wzrósł z 10 do 15 tysięcy złotych. Mimo, że cel został już osiągnięty to trwa ona nadal.

Mariusz Czajka w opisie napisał, że “nadwyżkę” przeznaczy na inne cele:

Jeśli zebrana kwota będzie większa, to będę mógł kupić Mamie i Tacie nową płytę nagrobną, a jeżeli jeszcze coś zostanie, to pozwoli mi to na start z nowym projektem aktorskim w sieci i może zacznę normalnie zarabiać – pisze Czajka

Zobacz także na Widal.pl

Premier ostrzega przed trzecia falą pandemii. Miał być koniec a co będzie?

Premier ostrzega przed trzecia falą pandemii. Co więcej Mateusz Morawiecki wzywa obywateli do mobilizacji i zaciskania pasa. Wynika to z faktu, że rząd obawia się o nadejście trzeciej fali koronawirusa.

Kontrowersyjna wypowiedź Kaczyńskiego na mszy za matkę poruszyła Internautów! Politycy także mocno reagują

Kontrowersyjna wypowiedź Kaczyńskiego na mszy za matkę poruszyła Internautów! Prezes PiS na mszy z okazji ósmej rocznicy śmierci matki postanowił zabrać głos i poruszyć sprawy polityczne.

Tragiczne zakończenie ferii. 7-latka z ogromnym impetem uderzyła głową w latarnię

Tragiczne zakończenie ferii. Do tragedii doszło w momencie gdy dziewczynka z dużą prędkością uderzyła głową w latarnię. To nie pierwsza tego typu tragedia w tym miejscu.