Widal.plGwiazdyMargaret mieszka w domu bez ogrzewania i Internetu a do niedawna i bez prądu. Co się dzieje z piosenkarką?

Margaret mieszka w domu bez ogrzewania i Internetu a do niedawna i bez prądu. Co się dzieje z piosenkarką?

Margaret mieszka w domu bez ogrzewania i Internetu a do niedawna i bez prądu. Co się dzieje z piosenkarką?
Foto: instagram.com/margaret_official

Margaret mieszka w domu bez ogrzewania i Internetu a do niedawna i bez prądu. Czy naprawdę jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia mieszka w takich warunkach?

Artystka przyznała, że bardzo zmieniła swoje życie. Wyznała także, że mieszka w lesie. Niedawno podłączono jej prąd jednak nadal nie ma ogrzewania, mimo że zima coraz bliżej.

Margaret mieszka w lesie?

Margaret bardzo zmieniła styl swojego życia. Fani artystki już od jakiegoś czasu są zaniepokojeni zniknięciem jej z mediów społecznościowych. W prasie także zrobiło się o niej cicho. Jednak jak się okazuje z Margaret jest wszystko w porządku choć diametralnie zmieniło się jej życie.

Piosenkarka postanowiła się całkowicie odciąć od cywilizacji. Zamieszkała w lesie, bez dostępu do ogrzewania, internetu i do niedawana także bez prądu.

Co wpłynęło na zmianę stylu życia artystki?

W swoim ostatnim singlu piosenkarka śpiewa o swoim życiu. Początkowo myślano jednak, że nie jest to prawda. Natomiast artystka faktycznie odcięła się od cywilizacji. Margaret potwierdziła, że wraz z mężem mieszka w spartańskich warunkach, w domku typu “holenderka”.

Piosenkarka wyznała, że:

To wszystko, o czym opowiadam w piosence i pokazuję w teledysku, dzieje się u mnie w domu. Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku. Jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story

Niedawno w rozmowie z Ofemin Piotr Kozieradzki zdradził także, że w ich mobilnym domu wciąż nie mają ogrzewania!

Margaret wyznała, że także dlaczego zdecydowali się na tak poważne zmiany:

Miasto we mnie budzi chęć posiadania. Kręcę się w kółko i zjadam swój własny ogon. A na wsi nie mam nic i jest świetnie

Zobacz także na Widal.pl

Zderzenie dwóch samolotów we Francji! Maszyny runęły na ziemie z wielkiej wysokości!

Tragiczne zderzenie dwóch samolotów we Francji! Media obiega właśnie informacja o tragicznym w skutkach wypadku w przestrzeni lotniczej, która miała miejsce niedaleko miejscowości Tours.

Bezobjawowy COVID-19 nie stanowi zagrożenia dla chorych? Błąd! Powikłania pojawiają się po czasie!

Czy bezobjawowy COVID-19 nie stanowi zagrożenia dla chorych, którzy nawet nie wiedzą, że przechodzą chorobę, której obawia się dzisiaj cały świat? Z pozoru może tak się właśnie wydawać, ale jak zaznaczył ekspert – powikłania zaczynają pojawiać się nawet kilka miesięcy lub lat po przejściu COVID-19.

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Sprawców ścigała rodzina, bo policja zbagatelizowała sprawę!

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Historia nastoletniej Kornelii była przedmiotem programu Państwo w państwie na antenie stacji Polsat News, gdzie rodzina opowiadała o dramatycznych wydarzeniach związanych ze śmiercią młodej dziewczyny!