Widal.plGwiazdyMarcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat! Który image lepszy?

Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat! Który image lepszy?

Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat. I choć wydawać by się mogło, że “El Testosteron” przez całe swoje sportowe życie znany był ze swojej łysiny, to nie zawsze miał głowę ogoloną na zero.

W mediach społecznościowych celeberyta-sportowiec-ekspert TVP-obrońca Jasnej Góry opublikował zdjęcie z młodości, na którym miał bujną – jak na niego – fryzurę.

Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat! Który image lepszy?

Po publikacji tego zdjęcia można zadać pytanie – który image Marcina Najmana lepszy?

Ten:

Oficjalnie: Marcin Najman poznał ostatniego rywala! Ujawniono termin FAME  MMA

Czy ten?

Pożegnalna gala Najmana

Pożegnalna gala Marcina Najmana ma nosić nazwę VIP MMA i ma odbyć się 30 stycznia. W walce wieczoru wydarzenia, Marcin Najman ma zakończyć swoją sportową karierę. VIP MMA ma być galą pełnowymiarową. Odbędzie się na niej sześć-siedem pojedynków. Za sędziowanie tej gali odpowiedzialny będzie Mirosław Okniński. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski. W karcie walk mają pojawić się także znane nazwiska ze świata boksu, które będą debiutować w walce na zasadach MMA.

Czy będziecie oglądać tę ostatnią walkę Marcina Najmana w klatce?

Co także na WIDAL.PL?

Wyróżnienie dla Polaka w MMA! Przegrał trzy walki z rzędu, a wystąpi tuż przed McGregorem!

Wielkie wyróżnienie dla Polaka w światowym MMA! Nasz rodak występujący w wadze półciężkiej UFC został wyróżniony i jego najbliższa walka będzie bardzo wysoko eksponowana podczas pierwszej numerowanej gali amerykańskiego giganta w nowym 2021 roku.

Walki na gołe pięści. Sportowiec pokonał chuligana z Torunia

Przedwczoraj odbyły się walki na gołe pięści. Impreza nazwana GROMDA 3, którą organizuję Mariusz Grabowski z synem Marcelem i Mateusz Borek ponownie przykuła uwagę wielu kibiców sportów walki w Polsce.

Koszty pogrzebu w Polsce stale rosną. Rodziny nie mają pieniędzy na pochówek bliskich

Koszty pogrzebu w Polsce stale rosną. Jednak od ponad 9 la nie było żadnej zmiany odnośnie zasiłku. Skąd więc obywatele mają wziąć na raz więcej gotówki aby móc godnie pochować bliskich.