Widal.plGwiazdyMarcin Najman odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Uderzył w jego czuły punkt?

Marcin Najman odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Uderzył w jego czuły punkt?

Marcin Najman odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Uderzył w jego czuły punkt?
Foto: screen/instagram.com/kuba_wojewodzki_official screen/ instagram.com/marcin.najman

Marcin Najman odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Jakiś czas temu Najman dał się poznać jako obrońca wartości chrześcijańskich. Postawa ta została skomentowana zarówno przez fanów mężczyzny jak i przez osoby sławne.

Samozwańczy Król TVN-u także postanowił skomentować postawę Najmana. W swojej wypowiedzi nie szczędził sobie uszczypliwości.

Marcin Najman odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego

Marcin Najman odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Zawodnik FAME MMA w ostatnim czasie bardzo często bywa ma Jasnej Górze. Jest także bardzo zaangażowany w zbieranie chętnych do tzw. Straży Narodowej, która ma bronić kościołów.

Postawa Najmana nie uszła uwadze Kuby Wojewódzkiego. Król TVN-u w ostatnim wydaniu “Polityki”

W ostatnim numerze tygodnika “Polityka” na temat heroicznej postawy Marcina Najmana wypowiedział się Kuba Wojewódzki. Jak stwierdził, że zawodnik FAME MMA miał szczęście, że nie przyszło mu się z nikim zmierzyć.

Jak wiemy, Najman nie ma szczęścia w walkach. Jednak gdy dowiedział się, że geje zwolennicy aborcji oraz tak zwani lewacy demolują Jasną Górę postanowił ruszyć z odsieczą. Na miejscu jednak nikogo nie zastał.

Jak napisał Wojewódzki z “Polityce”:

Pięściarz, który nie wygrywa nigdy, czyli Marcin Najman, dostał sygnał, że lewacy, geje oraz entuzjaści aborcji demolują Jasną Górę. Nie czekając na innych, dzielny zawodnik ruszył z odsieczą. Niestety, czekało go tam rozczarowanie. Nikogo nie było, tym samym, wyjątkowo, nikt go nie pobił

Najman odpowiada na zaczepkę Wojewódzkiego

Mimo, że nie tylko gwiazda TVN śmiała się z postawy 41-letniego zawodnika MMA to właśnie na ta zaczepkę postanowił odpowiedzieć Najman. Natomiast w 100. odcinku “Hejt Parku” w Kanale Sportowym w prześmiewczy sposób zachowanie Najmana skomentowali Tomasz Smokowski, Michał Pol, Mateusz Borek oraz Krzysztof Stanowski.

Marcin Najman od lat zajmuje się rozbawianiem ludzie… obawiam się tylko, że robi to wbrew swoim intencjom – podsumował heroiczną postawę Najmana Krzysztof Stanowski.

Na zaczepną wypowiedź Kuby Wojewódzkiego Najman postanowił odpowiedzieć na swoim Instagramie. Opublikował screen z wymownym komentarzem:

Kubusiu, powiedz proszę, jak to jest wybierać chłopców z castingu?

Zobacz także na Widal.pl

Wybory w USA: Joe Biden pewny wygranej! Zmiażdżył Trumpa pokojowym przesłaniem na TT!

Wybory w USA. Wygląda na to, że Joe Biden zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Co prawda trwa końcowe liczenie głosów w ostatnich stanach, to kandydat Demokratów jest już prawie pewny pokonania urzędującego prezydenta Donalda Trumpa.

Cejrowski grzmi w sprawie wyborów w USA: PRZEKRĘT!

Cejrowski grzmi w sprawie wyborów w USA! Wojciech  Cejrowski to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, fotograf, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych. Często podkreśla swoje prawicowe poglądy i swoją religijność, od jakiegoś czasu mieszkający w Arizonie podróżnik wypowiedział się na swoich portalach społecznościowych o wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Przerażający spot Ministerstwa Zdrowia z przesłaniem dla młodych ludzi

Przerażający spot Ministerstwa Zdrowia! Resort mający dbać o nasze zdrowie wypuścił spot promocyjny, w którym dosadnie trafia do młodych ludzi, potęgując u nich strach. Przynajmniej takie było założenie Ministerstwa Zdrowia.