Widal.plGwiazdyMałgorzata Kożuchowska ofiarą hejtu. Aktorka oberwała za noszenie maseczki

Małgorzata Kożuchowska ofiarą hejtu. Aktorka oberwała za noszenie maseczki

Małgorzata Kożuchowska ofiarą hejtu. Aktorka oberwała za noszenie maseczki
Foto: Instagram/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska niespodziewanie padła ofiarą hejtu. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami na swoim Instagramie zdjęciem, na którym ma maseczkę.

Aktorka korzystała z maseczki podczas podróży pociągiem. Za jej pomocą zasłoniła usta oraz nos. Dlaczego więc spotkała ją duża fala krytyki?

Małgorzata Kożuchowska podróżowała pociągiem w maseczce

Małgorzata Kożuchowska podróżowała pociągiem. Na czas trwania podróży gwiazda zasłoniła usta oraz nos maseczką. Jednak została za to bardzo ostro skrytykowana.

Aktorka na swoim profilu Instagramowym zamieściła zdjęcie, na którym widzimy jak siedzi w pociagu w maseczce. Obecnie w dalszym ciągu panuje nakaz zasłaniania ust i nosa podczas korzystania z transportu publicznego a także kolei. W związku z tym nie powinno nikogo dziwić ani oburzać, że Małgorzata Kożuchowska podczas swojej podroży na Śląsk przestrzegała nakazu.

Aktorce oberwało się za noszenie maseczki w pociągu

Aktorka rozpoczęła właśnie prace nad nowym filmem. Aby jednak dostać się na plan, skorzystała z transportu publicznego- pociągu. Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym jej twarz osłonięta jest maseczką. Pod udostępnionym zdjęciem znajduje się opis o treści:

Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki – czytamy pod zdjęciem.

Dla większości internautów zdjęcie było całkowicie normalne. Nie powinno zatem budzić żadnych skrajnych emocji. Jednakże jeden z internautów w mocnych słowach postanowił skrytykować aktorkę w komentarzu pod fotografią.

Jeszcze przyłbice załóż i kaftan, ale przede wszystkim stuknij się w głowę – napisał jeden z internautów.

Tą wypowiedź od razu postanowiła skomentować aktorka. Zrobiła to w dosadny jednak kulturalny sposób.

Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w czasie pandemii i przeproś – odpisała Kożuchowska. 

Nie da się ukryć, że gwiazda na rację w tej kwestii. Wedle regulaminu PKP, wszyscy podróżni mają obowiązek zakrywać usta i nos podczas jazdy, jak również na terenie dworców.

https://www.instagram.com/p/CDGWtMzsaZf/?igshid=1el2ymumlgxwh

Zobacz także na WIDAL.pl

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Małgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Zgadliście powód?

Małgorzata i Radosław Majdan podjęli w ostatnim czasie decyzję na temat chrztu swojego syna- a raczej jego braku. Para celebrytów przez obecną sytuację w kościele nie chcąc ochrzcić swojego syna Henryka.