Widal.plSpołeczeństwoMagda Gessler otwiera nowy biznes! Będziecie zszokowani

Magda Gessler otwiera nowy biznes! Będziecie zszokowani

Magda Gessler otwiera się na nowy biznes. Znana w naszym kraju celebrytka i recenzentka restauracji zaczyna przygodę z kolejnym produktem.

Postać znana z “Kuchennych rewolucji” otworzyła swój pierwszy stacjonarny sklep w Poznaniu zajmujący się… lodami! Magda Gessler zainwestowała poważne środki w rozwój tego biznesu. Już zaczyna liczyć pieniądze z obrotu.

Wydaje się, że będzie to strzał w dziesiątkę, bowiem nadchodzi lato!

Magda Gessler otwiera nowy biznes

Punkt stacjonarny ze sprzedażą lodów produkowanych według receptury Magdy Gessler znajduje się na poznańskim Placu Wolności. Lody, które można tam kupić noszą nazwę Ice-Queen.

Jak podkreśla sama Gessler, lody przygotowywane są według receptury jej babci. Oto, co powiedziała w rozmowie z Gazetą Wyborczą:

“Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii, całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością, stworzyła pyszne lody. Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady czy esencją prawdziwej wanilii… “

Poniżej także zdjęcie prezentujące nowy biznes Magdy Gessler:

https://www.instagram.com/p/CAiez8ypPEx/

Ile zapłacimy za lody Magdy Gessler?

Magda Gessler to osoba, która się bardzo ceni. Nie inaczej jest w tym przypadku. Jedna porcja lodów Ice-Queen kosztuje 6 złotych. Za dwie trzeba zapłacić 10 zł, a za trzy z dodatkami – 15 złotych. Do wyboru są przeróżne smaki. Są nawet lody z dodatkiem prosecco.

Budka z lodami sygnowana nazwiskiem Magdy Gessler funkcjonuje od piątku. Jest bardzo dużo chętnych zainteresowanych smakiem nowego produktu celebrytki.

Jedliście już lody od Magdy Gessler? Będziecie polecać?

Co także na Widal.pl?

Czy grozi nam poważny kryzys?

Tak i to już widać w statystykach. Polacy mają coraz więcej długów, a liderzy mają wielomilionowe zadłużenia!

Słynna aktorka nie ma za co żyć?

Artystka przyznała o tym w wywiadzie. Od 2 miesięcy nie zarabia.

Rozbił się samolot pasażerski?

Mnóstwo ofiar śmiertelnych. Katastrofa doprowadziła też do pożarów budynków mieszkalnych.