Widal.plGwiazdyMagda Gessler kusi fanów tańcząc “Waka waka” na Instagramie. Restauratorka zawstydziłą Shakirę!

Magda Gessler kusi fanów tańcząc “Waka waka” na Instagramie. Restauratorka zawstydziłą Shakirę!

Magda Gessler jest znana prawie wszystkim Polakom. Charakterystyczny głos restauratorki, burza blond loków oraz artystyczna osobowość jest znana w całym kraju.

Od pewnego czasu Magda Gessler działa bardzo aktywnie w Social mediach i to właśnie tam można bliżej poznać ulubienicę tysięcy Polaków. Ostatnio restauratorka postanowiła wcielić się w Shakire i pochwalić się swoim tańcem.

Magda Gessler- albo ją się kocha albo nienawidzi

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w kraju. Oprócz prowadzenia kilku popularnych restauracji jest także prowadząca program “Kuchenne rewolucje”.

Program, który restauratorka prowadzi od lat, może pochwalić sie jedną z najwyższych oglądalności oraz cieszy się ogromną popularnością wciąż Polaków. Bardzo możliwe, że na sukces programu wpłynęła właśnie osobowość Magdy Gessler. Prowadząca program jest bezkompromisowa, otwarta oraz zawsze mówi to co mysli. Czasami również ma skłonności do przesady jednak jest to jej znak rozpoznawczy.

Natomiast jak sama mówi:

“Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji”

Magda Gessler gwiazdą Instagrama

Magda Gessler znana jest ze swojego mocnego, porywczego charakteru. Mimo to od pewnego czasu jest ona gwiazdą Internetu oraz jedną z najczęstszych bohaterów memów. Na Instaramie blond włosą restauratorkę śledzi aż milion osób. Na jej profili co kilka dni możemy zobaczyć niepozowane zdjęcia, luźne nagrania które w stu procentach oddają nowocześnie podejście 67-latki do życia. .

Ostatnio jednak prowadząca “Kuchenne rewolucje” zaczęła testować nowe filtry, które ma w swojej ofercie Instagram. Podczas wertowania co raz to nowyxh filtrów na Instastory Magda Gessler natrafia na jeden, który szczególne ją zainteresował. Nazywał się on  What are you gonna dance czyli co zatańczysz? Podczas losowania tańca dla restauratorki algorytm wybrał dla utwór Waka Waka Shakiry. Następnie stworzył wizualizację tańca jednak w miejsce twarzy piosenkarki była wstawiona twarz Pani Gessler. Wyraźnie zachwycona gwiazdą udostępniła filmik ze swoim tańcem ku wyraźnej uciesze swoich fanów.

Zobacz także na WIDAL.pl

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem

Dowbor opowiedziała o życiu z mężem-alkoholikiem. Przez lata związana była ze znanym dziennikarzem sportowym, który zmagał się z chorobą alkoholową.

Co Piotr Żyła napisał o swojej byłej żonie?

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.