Widal.plLech WałęsaLech Wałęsa szokuje! Były prezydent zdradził… ile lat jeszcze zamierza żyć

Lech Wałęsa szokuje! Były prezydent zdradził… ile lat jeszcze zamierza żyć

Lech Wałęsa znowu szokuje! Były prezydent RP tym razem zdradził, jak długo zamierza jeszcze żyć! Tak, to prawda – LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ JAK DŁUGO ZAMIERZA ŻYĆ!

Były przywódca Solidarności i były prezydent RP, a obecnie groteskowy komentator wydarzeń politycznych w naszym kraju udzielił wywiadu Super Expressowi, w którym padają zaskakujące słowa o końcu życia.

Lech Wałęsa szokuje! Były prezydent zdradził… ile lat jeszcze zamierza żyć

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to Lech Wałęsa zdradził, że zamierza żyć jeszcze… 5 lat. Obecnie były prezydent ma już 77 lat:

“Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony… Już jestem spakowany, oczekuję na przejście… Ja chcę nowości widzieć, oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze…”

Lech Wałęsa zdradził także, że nie chce klasycznego pochówku, a chce zostać… spalony:

“Nie chcę, żeby mnie robaki jadły, czyli najlepiej spalić, żebym nikomu nie przeszkadzał… Skończyłem, wykonałem swoje dzieło i idę po rozliczenie.”

Co także na WIDAL.PL?

TVN promuje Marcina Najmana! Jest materiał zapowiadający walkę z “Taxi Złotówą”!

Telewizja TVN promuje Marcina Najmana! W programie Dzień Dobry TVN pojawił się materiał zapowiadający walkę wieczoru gali MMA-VIP, która odbędzie się 13 lutego.

Szczepionka na COVID-19. W Polsce “stwierdzono niepożądane reakcje na szczepionkę”

Szczepionka na COVID-19 to nadal w polskim społeczeństwie temat kontrowersyjny. Podobnie jak w wielu sprawach, Polacy i w kwestii szczepionki przeciwko śmiercionośnej chorobie COVID-19 są bardzo podzieleni. Podziałowi temu nie sprzyjają najnowsze informacje dotyczące efektów niepożądanych przyjęcia szczepienia.

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów tuż po grupie “0”. Kiedy to nastąpi?

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów mają się odbyć tuż po grupie “0”. Już od jakiegoś czasu w Polsce dostępna jest szczepionka na Covid-19. Jednak jak narazie nie każdy może poddać się szczepieniu.