Widal.plMarcin NajmanKto wystąpi na gali Najmana? Bonus BGC odrzucił propozycję walki!

Kto wystąpi na gali Najmana? Bonus BGC odrzucił propozycję walki!

Zastanawiacie się kto wystąpi na gali Marcina Najmana? “EL Testosteron” zorganizuje galę MMA-VIP zaplanowaną na dzień 13 lutego. Dla 41-letniego Najmana ma to być pożegnalna impreza, na której wejdzie do klatki po raz ostatni w karierze.

Przynajmniej tak sam zapowiada. Jego rywalem będzie popularny youtuber “Taxi Złotówa”. Z pozoru wydaje się to łatwa walka dla Marcina Najmana – on głównie takie starcia sobie kontraktuje – ale poczekajmy z rozstrzygnięciem tego pojedynku do czasu imprezy.

Kto wystąpi na gali Najmana? Bonus BGC odrzucił propozycję walki!

My mamy aktualną rozpiskę gali MMA-VIP, którą Marcin Najman zorganizuje. W rozpisce tej oprócz celebrytów (Fit Dzik, Adrian Cios) znajdują się także zawodowi pięściarze, którzy zmieniają formułę i przenoszą się do MMA (Rekowski, Opalach, Piątkowska).

Poniżej aktualna rozpiska wydarzenia:

1.Fit Dzik vs. Adrian Cios (mma)
2.Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (mma)
3.Przemysław Opalach vs. TBA (mma)
4.TBA vs. TBA (K1)
5.TBA vs. TBA (mma)
6.Ewa Piątkowska vs. TBA (mma)
7.Najman vs. Złotowa (mma)

Okazuje się także, że propozycję walki na MMA-VIP otrzymał także Bonus BGC. Celebryta pochodzący z Wrześni jednak odmówił walki na gali Najmana:

“To była forma życia i Anglik nie miałby łatwej przeprawy . Szkoda ze tak wyszło tydzień przed galą dowiedziałem się ze odwołana . Z tego miejsca pozdrawiam Bełchatów gdzie miałem zawalczyć . Co się odwlecze to nie uciecze . W tym roku napewno zawalczę 🥊 PS. odmówiłem walki na Gali Najmana dzwonił ale nie byłem zainteresowany ofertą.” – napisał na Facebooku.

Pandemia zjebała wszystko . Na początku roku 2019 zamknąłem się w piwnicy na kilka miesięcy i trenowałem 2 razy dziennie…

Posted by BONUS BGC on Saturday, January 2, 2021

Co także na WIDAL.PL?

Lewandowski i Świątek sportowcami roku 2020! Wielkie wyróżnienie dla Polaków!

Robert Lewandowski i Iga Świątek sportowcami roku 2020! Polaków spotkało ogromne wyróżnienie w ramach 38. plebiscytu AIPS Europe na najlepszych sportowców Europy w 2020 roku.

Szef TVN przyjął szczepionkę poza kolejnością! Teraz się tłumaczy w… “Faktach”!

Szef stacji TVN Edward Miszczak jest kolejną osobą spoza grona lekarzy, którzy po znajomości przyjęli szczepionkę na koronawirusa. Wszystko to działo się w ramach szczepień przeciwko COVID-19 na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Szczepionka na COVID-19. Ekspert podpowiada kto NIE POWINIEN się zaszczepić!

Szczepionka na COVID-19 to nadal bardzo kontrowersyjny temat. Cały świat nawołuje do szczepienia się przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2, podczas gdy społeczeństwo doszukuje się w tej szczepionce różnego rodzaju zagrożeń.