Widal.plPolitykaKto prezydentem USA? Nowy sondaż mówi, że nie będzie nim Donald Trump!

Kto prezydentem USA? Nowy sondaż mówi, że nie będzie nim Donald Trump!

Kto zostanie prezydentem USA? Wybory głowy państwa w Stanach Zjednoczonych odbędą się już za sto dni, ale na ten moment sondaże nie dają wygranej urzędującemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Najnowsze badanie opinii publicznej potwierdza tę tendencję.

Według sondażu portalu RealClearPolitics, Donald Trump przegrywa z kandydatem Demokratów – Joe Bidenem. I to przegrywa jednoznacznie!

Kto prezydentem USA?

Według wspomnianego sondażu aż 8,7 punktu procentowego wynosi różnica między Bidenem a Trumpem. Oczywiście na korzyść tego pierwszego. To ważna wiadomość, bowiem w analogicznym okresie w 2016 roku, kiedy Donald Trump rywalizował z Hilary Clinton, kandydatka Demokratów mogła liczyć na przewagę między 3-7 punków procentowych. Na tym etapie nie uzyskała jednak tak wyraźnej przewagi jak Joe Biden.

Zdaniem urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych, tegoroczne sondaże są jeszcze bardziej przekłamane, niż te, które były publikowane w 2016 roku. Donald Trump nie dowierza w ich realność i spodziewa się reelekcji.

Nie wiadomo jednak jakie ostatecznie będą preferencje Amerykanów. Obywatele USA mają dość zmagania się z pandemią koronawirusa, kłopotami gospodarczymi kraju oraz coraz wyraźniejszymi konfliktami na tle rasowym.

Co także na WIDAL.PL?

Małgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Nie zgadniecie powodu

Małgorzata i Radosław Majdan podjęli w ostatnim czasie decyzję na temat chrztu swojego syna- a raczej jego braku. Para celebrytów przez obecną sytuację w kościele nie chcąc ochrzcić swojego syna Henryka.

Ustawka kibiców na autostradzie w Polsce! Znane ekipy!

Ustawka kibiców na autostradzie w Polsce! Kibice dwóch rywalizujących ze sobą grup skonfrontowali się na autostradzie A4 w pobliżu Brzeska. Materiał wideo z tego wydarzenia pojawił się na Twitterze.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.