Widal.plSpołeczeństwoKsiążka o seksie z księgarni ojca Rydzyka bije rekordy popularności! Sprzedał się cały nakład

Książka o seksie z księgarni ojca Rydzyka bije rekordy popularności! Sprzedał się cały nakład

Książka o seksie z księgarni ojca Rydzyka bije rekordy popularności! Tego po sławnym redemptoryście chyba nikt się nie spodziewał. Jednak jedno co trzeba mu przyznać, że interesy idą mu świetnie.

Jedna z pozycji w księgarni duchownego mówiąca o tym, co co katolicy powinni robić w łóżku, zyskała nieprawdopodobną popularność. Magazyn księgarni świeci pustkami.

Książka o seksie z księgarni ojca Rydzyka bije rekordy popularności!

Książka o seksie z księgarni ojca Rydzyka bije rekordy popularności! Mimo, że Kościół ma dość jednoznaczne zdanie na temat życia erotycznego wiernych. Seks ma służyć przede wszystkim prokreacji, a jakiekolwiek metody zapobiegania ciąży bądź przenoszenia chorób wenerycznych są uznawane za niedopuszczalne.

Dlatego nie ma się co dziwić, że książka pt: „Seks jest boski, czyli erotyka katolika” wywołała tak ogromne poruszenie. Publikacja od razu wyprzedała się w księgarniach. Czytelnicy mają nadzieję, że w książce o. Ksawerego Knotza oraz Krystyny Strączek znajdą się coś rewolucyjnego.

Trzeba przyznać, że kontrowersyjny temat i ciekawa okładka wzbudziły ciekawość i sprawiły, że książka stała się bestsellerem w księgarni fundacji Lux Veritatis, należącej do ojca Rydzyka. Przed 8 marca czyli Dniem Kobiet książka osiągnęła prawdziwy szczyt sprzedażowy. Identyczna sytuacja miała miejsce przed Bożym Narodzeniem.

Na co katolik może sobie pozwolić?

Mimo, że tytuł ciekawy to treść nie zmienia zbyt wiele w zasadach obowiązujących chrześcijan. Autorzy zawarli w niej informacje odnośnie duchowego wymiaru seksu oraz dyskurs o znaczeniu poczucia więzi w dążeniu do przyjemności. Brak jest jasnych informacji co katolicy mogą robić, a czego nie. W publikacji zawarte są także porady dotyczące rozmów o seksualności a także rozważania na temat etyki stosowania antykoncepcji. Co ciekawe książka została wydana już w 2010 r. w wydawnictwie Znak.

Tadeusz Rydzyk od dawna poleca jednak książkę, która obszernie rozwodzi się na temat seksu czyli publikacje pt. „Kształcenie charakteru” z 1946 roku. Tą książkę można było otrzymać za darmo w celu jej rozpowszechnienia wśród młodzieży.

Możemy w niej przeczytać:

Człowiek, kierujący się w życiu rozumem, nie rozprasza swych sił, ale je skupia w dążeniu do celu. Energię zaoszczędzoną dzięki wstrzemięźliwości seksualnej, stara się przelać na inne, szlachetniejsze konto. Natomiast idioci i matołki lubią obracać się w atmosferze brudów erotycznych: mówić o nich i myśleć.

Zgodnie z religia katolicką chrześcijanie mogą uprawiać wyłącznie zwyczajny seks. Seks oralny są dopuszczalny jedynie w ramach gry wstępnej. Dodatkowo zgodnie z nauka Kościoła stosunek musi zakończyć się wytryskiem w pochwie kobiety. Nauka Kościoła zakazuje także seksu analnego. Jest on uznawany za grzech, gdyż wyklucza możliwość prokreacji.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Policjantka zorganizowała zbiórkę dla okradzionej seniorki! Chajzer nagłośnił sprawę i uzbierano wielką kwotę!

Policjantka zorganizowała zbiórkę dla okradzionej seniorki! 95-latka została okradziona we własnym domu.

Ksiądz z wyrokiem! Znęcał się nad psem!

W środę Sąd Rejonowy Lublin–Zachód skazał księdza Marka J. proboszcza parafii w Łubkach za znęcanie się nad psem przez rażące zaniedbanie. Ksiądz ma również zapłacić łącznie ok. 7,7 tys. zł na rzecz fundacji, która się tym psem zaopiekowała.

Dziadek pomylił wnuczka z jego kolegą! Fatalna pomyłka w Lubartowie!

80-letni mężczyzna odebrał czterolatka z przedszkola, sądząc, że to jego wnuk. Zabrał go do domu, nakarmił i włączył chłopcowi bajkę. Gdy zorientował się, że doszło do pomyłki, przed jego drzwiami stali już funkcjonariusze policji.