Widal.plAndrzej DudaKrzysztof Krawczyk nie żyje! Kondolencje Andrzeja Dudy mocno krytykowane przez Internautów

Krzysztof Krawczyk nie żyje! Kondolencje Andrzeja Dudy mocno krytykowane przez Internautów

Krzysztof Krawczyk nie żyje. O tej smutnej wiadomości poinformowano wczoraj. Jeden z najpopularniejszych muzyków i piosenkarzy w Polsce zmarł w wieku 74 lat.

W związku z ta smutną informacja wiele osób zdecydowało się pożegnać artystę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na kondolencje złożone w ten sposób zdecydował się także prezydent Andrzej Duda, który w swoim wpisie stwierdził, że “młodzi może lekceważą taką muzykę, albo nawet nie znają”.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Wczoraj menadżer oraz przyjaciel artysty przekazał smutna wiadomość odnośnie śmierci Krzysztofa Krawczyka na Facebooku. Żona artysty Ewa Krawczyk także potwierdziła tą informacje. Artysta był chory na koronawirusa jednak dwa dni przed śmiercią wyszedł ze szpitala.

Jeszcze w sobotę napisał na Facebooku wiadomość do swoich fanów aby ich uspokoić i przekazać informacje o swoim stanie zdrowia:

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają dwa promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!.

Zmarłego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Krzysztof Krawczyk na scenie muzycznej był obecny od niespełna 50 lat. Wydał ponad 100 płyt. Muzyk i piosenkarz był jednym z najbardziej popularnych wokalistów. Przeboje „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Jak minął dzień?”, „Byle było tak”, „Parostatek”, „Mój przyjacielu” znają i nucą praktycznie wszyscy.

Kondolencje prezydenta z poważnym błędem

Wiele osób zdecydowało się pożegnać zmarłego artystę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na taki krok zdecydował się także Andrzej Duda. Andrzej Duda w swoich kondolencjach napisał na Twitterze:

Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP.

Po opublikowaniu tego wpisu w Internecie zawrzało. Internauci w negatywny sposób komentowali wpis prezydenta. Wytknęli mu, że jest zdecydowanie na odwrót. Przecież Krzysztof Krawczyk jak i jego muzyka przeżywali prawdziwą drugą młodość. W końcu młodzi ludzie bardzo dobrze znają i lubią twórczość Krzysztofa Krawczyka.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Odwiedziny rodziny w Wielkanoc- można czy nie można?

Odwiedziny rodziny w Wielkanoc to zwyczaj, który praktykuje wiele Polaków. W tym roku jednak sytuacja nie jest taka łatwa. Najnowsze obostrzenia także nie ułatwiają tego aby w rodzinnym gronie spędzić święta i odwiedzać najbliższych.

Miliardy rubli wydane na ochronę Putina przed koronawirusem! Kreml nie oszczędza na ochronie Głowy Państwa

Miliardy rubli wydane na ochronę Putina przed koronawirusem. Władze Rosji nie oszczędzają na ochronie prezydenta. Ogromne kwoty pieniędzy zostały wydane na system obserwacji i kwarantanny osób, które kontaktowały się z Władimirem Putinem.