Widal.plKrzysztof BosakKrzysztof Bosak został ojcem. Wiemy jakie imię otrzymało dziecko

Krzysztof Bosak został ojcem. Wiemy jakie imię otrzymało dziecko

Krzysztof Bosak został ojcem. Wiemy jakie imię otrzymało dziecko
Foto: Screen/ instagram.com/krzysztofbosak

Krzysztof Bosak został ojcem. Polityk na początku września podzielił się radosna nowiną o tym, że wkrótce jego rodzina się powiększy. Niektórzy spekulowali, że dziecko pary zostało poczęte jeszcze przed ślubem.

Po przekazaniu radosnej nowiny, posypały się gratulację zarówno od polityków jak i od Internautów czy sympatyków polityka.

Krzysztof Bosak został ojcem!

Krzysztof Bosak został ojcem. 9 miesięcy temu polityk stanął na ślubnym kobiercu. Teraz na świat przyszło jego pierwsze dziecko. Polityk Konfederacji postanowił podzielić się radosna nowina w swoich mediach społecznościowych. Bosak opublikował także wpis, w którym wyraził wdzięczność swojej żonie jak i lekarzom oraz służbie medycznej, która się nią opiekowała.

W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian

Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami

Po ogłoszeniu radosnej nowiny politycy ruszyli z gratulacjami. Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców złożyli m.in. poseł Kukiz’15 Stanisław Tyszka, Janusz Kowalski z Solidarnej Polski, Tomasz Trela z Lewicy czy rzecznik PSL Miłosz Motyka.

Polityk wielu talentów?

Mimo swojego młodego wieku polityk dał się już poznać szerszej publiczności. Chociaż Krzysztof Bosak ma tyle samo zwolenników co przeciwników to charyzmy nie można mu odmówić.

Co więcej mimo 38 lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju. W tegorocznych wyborach prezydenckich zyskał spore poparcie obywateli.

Krzysztofa Bosaka mogliśmy także oglądać w 2007 roku w telewizyjnym show “Taniec z Gwiazdami”. W tamtym okresie związany był z Ligą Polskich Rodzin. Mimo iż polityk nie chwali się szczegółami ze swojego życia to na początku roku postanowił pochwalić się faktem zawarcia związku małżeńskiego a teraz narodzinami pierwszego syna.

Zobacz także na Widal.pl

Pracujesz zdalnie? Zapłacisz od tego podatek. Nowy pomysł na oskubanie obywateli

Pracujesz zdalnie? Zapłacisz od tego podatek. Na genialny pomysł wpadł Deutsche Bank. Jak się okazało przedstawiciele banku doszli do wniosku, że pracę zdalną powinno się opublikować.

Gliński wstrzymał wypłaty wsparcia dla artystów! Dlaczego?

Gliński wstrzymał wypłaty wsparcia dla artystów. Informacja o podjęciu takiej decyzji pojawiła się na Twitterze Piotra Glińskiego. Wypłacone miało być 400 mln złotych z Funduszu Wsparcia Kultury.