Widal.plGwiazdyKryzys w małżeństwie najsławniejszej lesbijskiej pary?

Kryzys w małżeństwie najsławniejszej lesbijskiej pary?

Kryzys w małżeństwie najsławniejszej lesbijskiej pary. W opinii amerykańskiego magazynu “InTouch Weekly”, Ellen i Portia de Rossi nie mogą już ze sobą wytrzymać.

Ellen Degeneres jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w USA. Jednak jej długoletnie i równie sławne małżeństwo przechodzi kryzys. Czy celebrtyka straci połowę swojego ogromnego majątku.

Kryzys w małżeństwie Ellen Degeneres.

Kryzys w małżeństwie najsławniejszej lesbijskiej pary. Gwiazda, Ellen Degeneres nie spodziewała się, że obecny rok będzie aż tak pechowy. Jeszcze jakiś czas temu gospodyni jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych na świecie mogła cieszyć się ogromem pozytywnych komentarzy na swój temat zarówno od widzów jak i kolegów z branży. Jednak kilka miesięcy kwarantanny sprawiło, że na światło dzienne wychodzić zaczęły bardzo niewygodne fakty na jej temat.

W mediach powtarzają się plotki o rychłym rozwodzie Ellen i Portii. Jak donosi tygodnik InTouch, najsłynniejsze lesbijskie małżeństwo Hollywood znalazło się “na granicy wytrzymałości”, a ich rozwód to podobno kwestia czasu.

Jak zdradza informator amerykańskiego tabloidu:

Nieustannie się ze sobą kłócą. Trudno uwierzyć, że miałyby ze sobą wytrzymać kilka miesięcy, a co dopiero lat.

Ellen Degeneres i Portia de Rossi prawdopodobnie nie podpisały intercyzy przed ślubem, który miał miejsce w 2008 roku. Dziennikarka w sytuacji rzeczywistego rozpadu małżeństwa będzie musiała oddać byłej wtedy żonie nawet w granicach połowy szacowanej na 500 milionów dolarów fortuny.

Ponieważ są małżeństwem dłużej niż dekadę, to w świetle obowiązującego w Kalifornii prawa Portia będzie mogła ubiegać się o zdecydowanie więcej, niż gdyby do rozwodu doszło jeszcze parę lat temu. To może być jeden ze sposobów na to, by Ellen zapłaciła jej – i to dosłownie – za to piekło, które zgotowała jej przez wszystkie lata ich związku.

Co na te rewelację mówią zainteresowane?

Ani przedstawiciele gwiazdorskiej pary ani one same nie zdecydowali się jeszcze skomentować rewelacji, które przedstawił magazyn. Nie jest jednak tajemnica, że plotki o kryzysie w związku kobiet pojawiają się od kilku lat. Być może długotrwała izolacja i kwarantanna pomogła podjąć decyzję o zakończeniu związku.

Zobacz także na WIDAL.pl

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Ksiądz mówił, na kogo żałobnicy mają głosować?

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Podczas jednego z pogrzebów miała miejsce agitacja wyborcza. To zachowanie wzbudziło powszechny niesmak i oburzenie zgromadzonych. Ksiądz podczas kazania powiedział na kogo należy głosować wyborach prezydenckich.

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT. Co na to jego fani?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.