Widal.plKrystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz znów szokuje. Jej zdaniem „Kto ogląda TVN jest głupi”

Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Jej zdaniem „Kto ogląda TVN jest głupi”

Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Sędzia TK beż skrępowania stwierdziła, że „Kto ogląda TVN to wiadomo bez badań, że jest głupi”. Co więcej Pawłowicz postanowiła także wdać się w ostrą wymianę zdań z dziennikarzem „Rzeczpospolitej”.

Czy będzie kolejny skandal? A może sytuacja szybko odejdzie w niepamięć?

Krystyna Pawłowicz znów szokuje

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najpopularniejszych kobiet Polskiej Polityki. Jest znana głównie ze swoich odważnych wypowiedzi. Nie raz mogliśmy czytać kłótnie czy ostre wymiany zdań do których dochodziło pomiędzy byłą posłanką a internautami na portalach społecznościowych.

Sędzia TK postanowiła także wyznać co sądzi o widzach stacji TVN. Cała sytuacja została zapoczątkowana przez wpis anonimowego użytkownika, który dotyczył emitowanego w TVN programu „36,6”, prowadzonego przez Ewę Drzyzgę.

Ewa Drzyzga w swoim programie rozmawiała z zaproszonymi gośćmi na temat chorób i metod ich leczenia. Użytkownik Twittera zamieścił wczoraj screen z komentarzem na temat kilku tez naukowych z programu i dodał komentarz:

Z tego programu wynika, że my tu wszyscy głupi jesteśmy.

Ten wpis postanowiła skomentować Krystyna Pawłowicz:

Kto ogląda TVN to wiadomo bez badań, że jest głupi.

Z kolei widzów TVP określiła jako „mądrych”.

Zacięta dyskusja z dziennikarzem “Rzeczpospolitej”

Wypowiedź Krystyny Pawłowicz nie mogła obejść się bez echa. Jej spis postanowiło skomentować także dziennikarz. Jacek Nizinkiewicz z „Rzeczpospolitej”. zacytował wpis Pawłowicz na swoim profilu, z lakonicznym opisem: „Sędzia TK”. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Jako sędzia pozostaję też obywatelem i zachowuję prawo oceny zjawisk. Nagonki, kłamstwa czy dezinformowanie to cecha tej politycznej stacji. Szczuciem na wybrane osoby wywołuje agresję wielu swych widzów. Kto temu szczuciu i kłamstwom tvn ulega jest głupi. Pan też temu szczuciu ulegan– skwitowała Pawłowicz.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Prokuratura chce ścigać internautów! Bezprecedensowa sytuacja!

W poniedziałkowy poranek emocje budzi informacja, że prokuratura chce ścigać internautów. Sprawę opisała dziś jako pierwsza Gazeta Wyborcza, ponieważ to jej czytelnicy zamieścili obraźliwe komentarze w kierunku ministra sprawiedliwości i prokuratora krajowego, za które prokuratura wszczęła głośne śledztwo.

Życie seksualne pand! Czy ‘pandzie porno’ to codzienność w rezerwacie?

Życie seksualne pand! Skąd się wzięła się popularna opinia, że pandy nie potrafią się rozmnażać?

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna przestanie istnieć? Szokujące plany NASA!

NASA podniosła ceny za pobyt astronautów w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) i wykonywane przez nich zaplanowane eksperymenty. Teraz misje na ISS przestają być opłacalne dla wielu firm. A nawet niektóre znikną z rynku lub zaprzestaną działalności na tej stacji.