Widal.plKrystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz podjęła ważną decyzję. Czy była posłanka PiS zniknie z mediów społecznościowych?

Krystyna Pawłowicz podjęła ważną decyzję. Czy była posłanka PiS zniknie z mediów społecznościowych?

Krystyna Pawłowicz podjęła ważną decyzję. Byłej posłanki PiS nie trzeba nikomu przedstawiać. Kobieta dała się poznać przede wszystkim poprzez swoje kontrowersyjne wypowiedzi.

Na swoim Twitterze Krystyna Pawłowicz wydaje się być w swoim żywiole. Jednak w ostatnim czasie znów zasmuciła fanów. A to nie pierwszy raz w tym roku.

Krystyna Pawłowicz nie odpuszcza

Krystyna Pawłowicz jak i wielu konserwatystów kierują w stronę portalu Twitter jak i Facebook zarzuty, że cenzurują treści związane z patriotyzmem, tradycją i religią a także kasują niewygodne komentarze i wpisy. Dodatkowo wykorzystują nasze dane osobowe.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego była bardzo obecna w mediach społecznościowych a szczególnie na Twitterze. Chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami czasem nawet wykłócała. Tym bardziej, że aby podyskutować z byłą posłanka PiS nie brakowało.

Jednak obserwujący oraz sympatycy Krystyny Pawłowicz byli mocno zawiedzeni, gdy w styczniu tego roku, kobieta postanowiła zawiesić swoją aktywność w mediach społecznościowych. 10 stycznia 2020 roku sędzia usunęła wszystkie swoje profile. Jednak taki stan rzeczy nie trwał za długo.

4 dni po tych wydarzeniach Pawłowicz oznajmiła:

Dziś aktywowałam swoje konto na TT. Również sędzia TK musi mieć dostęp do informacji. Na TT będę teraz jednak tylko w charakterze obserwatora

Internauci serdecznie ponownie przyjęli Sędzie, pisząc:

Bardzo Pani brakowało. Witamy ponownie – pisał jeden z nich.

Parler zastąpi Facebooka i Twittera?

W sytuacji gdy wielu konserwatystów neguje istnienie Facebooka czy Twittera na przeciw wychodzi nowy portal społecznościowy Parler.

Portal powstał już we wrześniu 2018 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego powstanie było sprzeciwem wobec cenzurowania treści publikowanych przez konserwatystów. Reklamuje się jako serwis wolności słowa. Parler okrzyknięto „prawicowym Twitterem”.

Jak narazie Parler zgromadził ok. 3 mln użytkowników.Wśród nich jest także Krystyna Pawłowicz.

Krystyny Pawłowicz podjęła trudną decyzję

Jak się okazało, Krystyna Pawłowicz podjęła trudna decyzję. Jakiś czas temu jeden z Internautów zapytał czy kobieta naprawdę założyła konto na platformie Parler. Była posłanka odpowiedziała od razu:

No, założyłam konto na tym Parler.com

Równocześnie uspokoiła obserwujących, pisząc:

Ja stąd nie odejdę, bo chyba większość moich rozmówców jest na TT. Na Parler będę tylko zaglądała. Tam jednak jest jeszcze mało przejrzyście i jakoś wolno te operacje przebiegają. Przypatrzę się na czym większa wolność słowa i brak cenzury tam polega.

W kolejnym poście dodała:

Wyspałam się i zdecydowałam. ZOSTAJĘ TUTAJ na tym lewackim TT. Trzeba jednak być na froncie.

Ta wiadomość z pewnością spodoba się fanom Krystyny Pawłowicz.

Zobacz także na Widal.pl

Żołnierze maszerują po ulicach w Ełku. Czy mają jakąś tajną misję?

Żołnierze maszerują po ulicach w Ełku. Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje, że po ulicach miasta krążą umundurowani mężczyźni. Zaniepokojeni mieszkańcy nie wiedzą o co chodzi. Czy żołnierze zostali skierowani na jakąś tajemniczą misję?

Adam Niedzielski nie ma dobrych wieść. Maseczki zostaną z nami nawet po zakończeniu epidemii?

Adam Niedzielski nie ma dobrych wieść. W ostatnim czasie temat noszenia maseczek jest bardzo często poruszany. Obywatele kierowali pytania w stronę rządzących odnośnie daty końca obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Nowy projekt rządu. Do 5 osób w domach podczas świąt Bożego Narodzenia. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Nowy projekt rządu. Jak się okazuje w tym roku cze nas ograniczenie domowych spotkań do 5 osób podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jak się jednak okazuje, na szczęście limit ten ma nie dotyczyć “osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących”. Taki pomysł to nowy projekt rządu na walkę z epidemia koronawirusa.