Widal.plUncategorizedKorwin-Mikke “w ringu” z Najmanem! Wystartował program byłego pięściarza!

Korwin-Mikke “w ringu” z Najmanem! Wystartował program byłego pięściarza!

Janusz Korwin-Mikke “w ringu” z Najmanem! Może to brzmi jak żart, ale właśnie premierę miał program Marcina Najmana, w którym gościł poseł Konfederacji.

“W ringu z Najmanem”, taki tytuł nosi program, który dzisiaj miał swoją premierę na Youtube. Były pięściarz rozpoczął zatem swoją nową przygodę – został youtuberem z prawdziwego zdarzenia.

Korwin-Mikke “w ringu” z Najmanem

Marcin Najman, który obecnie robi karierę w organizacji FAME MMA zajmującej się mieszanymi sztukami walki już od kilku dni zapowiadał mocne uderzenie. Uderzeniem tym jest premiera programu, którego sam jest autorem i prowadzącym.

W pierwszym odcinku “W ringu z Najmanem”, “El Testosteron”, bo taki pseudonim “artystyczny” przyjął Marcin Najman, gościł posła Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego.

Dwie nietuzinkowe postacie, które gwarantują zainteresowanie wśród młodych osób rozmawiały na różne tematy społeczne, polityczne i sportowe. Jeśli jesteście zainteresowani tym, co ci panowie myślą na bieżące tematy życiowe, to jest to program dla Was.

Premierowy odcinek programu “W ringu z Najmanem” do sprawdzenia poniżej:

Najman i Korwin-Mikke ulubieńcami młodzieży

O Marcinie Najmanie i Januszu Korwin-Mikke można mówić wiele, ale nie można im odebrać tego, że wzbudzają zainteresowanie wśród młodzieży.

“El Testosteron” obecnie przeżywa drugą medialną młodość wykorzystując zainteresowanie jego osobą przez fanów FAME MMA. Co ciekawe, w środowisku samych mieszanych sztuk walki, Najman uznawany jest raczej jako persona non grata. Jako człowiek, który ze sportami nie ma zbyt dużo do czynienia. Sam jednak zapewnia, że jego rekord pięściarski jest dowodem na jego sportową przeszłość.

Janusz Korwin-Mikke to barwna postać polskiej polityki. 78-latek był już posłem Sejmu I kadencji i w sejmie był już w 1991 roku. Do niego powrócił dopiero w 2019 roku, kiedy kandydując z list Konfederacji został posłem Sejmu IX kadencji. W miedzy czasie był także europosłem. Od lat uważa siebie za konserwatywnego liberała i znany z tego, że przez lata nie zmienił swoich poglądów.