Widal.plKoronawirusKoronawirus szaleje we Francji! To szósty kraj z największą ilością zakażeń!

Koronawirus szaleje we Francji! To szósty kraj z największą ilością zakażeń!

Koronawirus szaleje we Francji. Ten duży europejski kraj znajduje się w czołówce krajów z największą ilością zakażeń koronawirusem na świecie!

We Francji liczba zgonów wywołanych skutkami koronawirusa przekroczyła właśnie 30 tysięcy. W piątek, 10 lipca tamtejsze ministerstwo zdrowia podało informację o kolejnych 25 ofiarach śmiertelnych.

Koronawirus szaleje we Francji! To szósty kraj z największą ilością zakażeń!

Aktualna liczba ofiar śmiertelnych we Francji, spowodowanych COVID-19 wynosi 30 004 osoby zmarłe. Jednakże bilans ten nie obejmuje danych z domów opieki społecznej. Te są aktualizowane raz w tygodniu, w każdy wtorek.

W ciągu ostatniej doby, we Francji stwierdzono 658 nowych przypadków zakażenia. Łączna liczba osób zarażonych koronawirusem w tym kraju wynosi zatem 170 752 osoby.

Francja jest szóstym krajem pod względem liczby zgonów spowodowanych koronawirusem. Więcej ofiar śmiertelnych tylko w USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech i w Meksyku.

A jak na tle Francji wypada Polska? Aktualny raport dotyczący zachorowań na koronawirusa opublikujemy po godzinie 10.

Co także na WIDAL.PL?

Tragedia! Czy kursantka przejechała 35-letniego egzaminatora?

Kursantka przejechała 35-letniego instruktora przeprowadzającego egzamin na prawo jazdy. Do tego zdarzenia doszło w czerwcu zeszłego w roku w Rybniku. Jednak dopiero w tym roku ruszył proces 69-letniej Barbary K.

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Ksiądz mówił, na kogo żałobnicy mają głosować?

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Podczas jednego z pogrzebów miała miejsce agitacja wyborcza. To zachowanie wzbudziło powszechny niesmak i oburzenie zgromadzonych. Ksiądz podczas kazania powiedział na kogo należy głosować wyborach prezydenckich.

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT. Co na to jego fani?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.