Widal.plOgólneKoronawirus nie oszczędził Conora McGregora. Śmierć w rodzinie gwiazdy MMA

Koronawirus nie oszczędził Conora McGregora. Śmierć w rodzinie gwiazdy MMA

Conora McGregor mocno odczuł szerzącą się pandemię koronawirusa. Gwiazda światowego MMA poinformowała w mediach społecznościowych o przykrym przypadku w swojej rodzinie. Gwiazdor UFC opublikował na Instagramie dramatyczny wpis informujący o śmierci jego cioci – Anny.

Conor McGregor stracił swoją ciotkę

McGregor poinformował, że na kornawirusa zmarła siostra jego matki, co osobiście bardzo przeżył, bowiem z Anną – tak miała na imię jego ciocia – łączyły go bliskie relacje.

Dramatyczny apel McGregora obiega teraz media społecznościowe, a sam Irlandczyk przekazał światu swoje rady na temat walki z koronawirusem:

Te zdjęcia pochodzą sprzed kilku dniu ze studia telewizyjnego w centrum Dublina. Chciałem ogłosić przekazanie darowizny na cele charytatywne ze sprzedaży Proper Twelve Whiskey. To był wspaniały dzień. Dumny dzień!

Siedząc na krześle i czekając na transmisję na żywo dostałem telefon z informację o śmierci mojej uroczej cioci Anny. Nie mogłem już wtedy wystąpić w tym programie. Moja miła, kochająca ciocia! Siostra mojej mamy! Ten głupi pierdolony wirus! Co się kurwa dzieje?

Zabrałem rodzinę na wycieczkę na wyspę, popatrzyłem na morze, wziąłem głęboki oddech i zacząłem oddychać! Dziękuję Panie! Trzymajcie się ludzie! Jesteśmy wszystkim, co mamy!

Spoczywaj w pokoju, Ciociu!

To ważny apel w obliczu pandemii

Komentatorzy podkreślają, że wpis zawodnika może mieć bardzo dobry wpływ na fanów, którzy wcześniej bagatelizowali sobie zagrożenia płynące z koronawirusa. Wciąż słychać o przypadkach braku wyobraźni ze strony poddanych kwarantannie czy braku ostrożności osób mogących się zarazić.

Conor McGregor to jedna z największych gwiazd w historii MMA. Irlandczyk był mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC (największa organizacja mieszanych sztuk walki). Jego walki biją rekordy oglądalności na świecie.

https://www.instagram.com/p/B9sUSN1pMs0/?utm_source=ig_embed

Źródło: mma.pl