Widal.plSpołeczeństwoKontenerowiec Ever Given pływając po zatoce narysował penisa! Żart czy ważny komunikat?

Kontenerowiec Ever Given pływając po zatoce narysował penisa! Żart czy ważny komunikat?

Kontenerowiec Ever Given pływając po zatoce narysował penisa. Jak się okazało zanim statek dopłynął do Kanału to przez dłuższy czas krążył po zatoce. Krążył jednak nie bez sensu.

Statek, który finalnie zablokował Kanał narysował pływając wielkiego penisa. Nie był to jednak żart sternika a rysunek z przesłaniem.

Kontenerowiec Ever Given pływając po zatoce narysował penisa

Kontenerowiec Ever Given to statek należący do tajwańskiej firmy transportowej Evergreen. W środę utknął w Kanale Sueskim jednocześnie blokując najkrótszą drogę transportową między Azją a Europą. Specjaliści z portalu Vessel Finder, który wyświetla w czasie rzeczywistym pozycje statków i ruch morski przygotowali analizę ruchów statku. Zgodnie z ich ustaleniami wynika, że krążący po zatoce Sueskiej kontenerowiec dosłownie “narysował” tam penisa.

Okazuje się jednak, że ta sytuacja może mieć drugie dno. Najpierw kontrowersyjny rysunek a potem blokada bardzo ważnej dla światowego handlu drogi transportu, której blokada wygenerowała ogromne straty.

Żart czy rysunek z przekazem?

Kanał Sueski jest dość wąskim kanałem. W związku z tym statki są tam wpuszczane jeden po drugim. Statki bardzo często czekają także w kolejce przez kilka godzin. Natomiast kiedy zbliża się ich kolej na wpłynięcie, rozgrzewają swoje silniki krążąc w kółko, lub rysując brzydkie rzeczy tak jak w tej sytuacji.

Mimo, że sytuacja dość zabawna to często praktykowana np. przez pilotów samolotowych – zabawa nosi nazwę “sky dongs”. Bardzo prawdopodobne, że rysunku sternika kontenerowca Ever Given nikt by nie zauważył gdyby nie to, że zaklinował się w Kanale Sueskim powodując zatrzymanie globalnego ruchu.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Koronawirus w Polsce: prawie 30 tys. zarażeń w sobotę! W samą sobotę!

Dzisiejszy raport z 28 marca odnośnie koronawirusa w Polsce nie jest optymistyczny pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 29 253 nowe przypadki. Zmarło 131 osób.

Znany raper promuje satanizm? Zrobił buty z liczbą 666 i pentagramem

Niedawno słynny raper Lil X Nas stworzył swoją kolekcję butów. Efektem pracy rapera stworzonego na bazie butów Nike jednak bez współpracy z marką będzie obuwie inspirowane satanizmem. Buty Szatana wchodzą na rynek już niedługo bo 29 marca 2021 roku.

Lil Masti ma koronawirusa! Przechodzi go bardzo ciężko: W trzy dni schudłam 3 kilogramy!

Popularna youtuberka, instagramerka i zawodniczka MMA (w końcu była mistrzyni FAME MMA, a obecnie zawodniczka High League!) opisała swoją walkę z chorobą naszych czasów, czyli COVID-19! Niestety, jej zachorowanie przebiega bardzo ciężko!