Widal.plPolitykaKolejne zatrzymania działaczy LGBT. Blisko 50 osób w areszcie

Kolejne zatrzymania działaczy LGBT. Blisko 50 osób w areszcie

Kolejne zatrzymania działaczy LGBT stały się faktem. Policja przeprowadza zakrojone działania, żeby powstrzymać przed dalszymi ekscesami ze strony lewicowych aktywistów. Działacze LGBT w ostatnich dniach profanowali pomniki, dewastowali samochody policyjne i atakowali ciężarówki działaczy pro-life.

Lewicowi politycy biją na alarm i twierdzą, że środowisko LGBT jest bezpodstawnie atakowane przez policją. Niestety nie podają istotnych faktów i przemilczają ekscesy związane z “tęczowym” środowiskiem.

Kolejne zatrzymania działaczy LGBT

Kolejne zatrzymania działaczy LGBT. Politycy Lewicy donoszą, że zostało zatrzymane już przynajmniej 48 osób. Urszula Zielińska z Zielonych najpierw donosiła o 43 osobach zatrzymanych:

O dzisiejszych łapankach na ulicach Warszawy: na razie doliczyliśmy się 43 zatrzymanych lub zaginionych osób. Policja nie ma centralnej bazy danych, zmartwieni bliscy jeżdżą od komisariatu do komisariatu, ewentualnie dostają informacje od prawników lub posłów na miejscu.

Następnie aktualizowała swoją listę.

Podsumowując noc: doliczyliśmy się przynajmniej 47 zatrzymanych na różnych komendach w Warszawie: Wilcza, Zakroczymska, Jagiellońska, Żytnia, Żeromskiego, Opaczewska, Malczewskiego, być może Grenadierów i inne. UWAGA: nie wszyscy mają prawnika, potrzebna pomoc prawna na sobotę!

– alarmuje Zielińska.

Środowisko LGBT dopuściło się w ostatnim czasie wielu wykroczeń

W minionych tygodniach działacze LGBT dopuścili się wielu przestępstw. Dokonali m.in. pobicia działaczy antyaborcyjnych. Zniszczyli również samochód organizacji pro-life. W napadzie brał udział również Michał Sz., który nazywa siebie “Margot”.

Następnie to środowisko sprofanowało pomniki Jezusa Chrystusa w Warszawie. Po zatrzymaniu “Margot” zdewastowali samochód policyjny.

Jak tylko mężczyzna został zatrzymany i wprowadzony do radiowozu, grupa osób wskoczyła na radiowóz i zaczęła po nim skakać. W tym przypadku podjęliśmy działania, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno policjantów, osoby zatrzymanej, jak i bezpieczeństwo bazyliki świętego krzyża, gdyż celem części tych osób był wspomniany kościół.

– informuje nadkom. Marczak.

to jest nalgowek

Leszek Miller nie był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. Dlaczego?

Były premier Polski Leszek Miller nie był obecny na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. W programie Gość Wiadomości na Polsat News podał przyczyny swojej decyzji.

Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki?

Bydgoszcz: Wczoraj pewien mężczyzna pobił ekspedientkę, bo ta zwróciła mu uwagę na brak maseczki zakrywającej usta i nos. Ten w przypływie złości pięściami wyładował na niej swoja agresję.

Katastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół?

Katastrofa lotnicza w Indiach! Dokładnie w mieście Kalikat w stanie Karela w Indiach doszło do makabrycznej tragedii. Na pasie startowym na lotnisku doszło do dramatycznych scen! Samolot złamał się na pół! Są ofiary śmiertelne!