Widal.plMeghan MarkleKolejna afera z udziałem Meghan Markle! Jednak Pałac Buckingham nie jest w to zamieszany?

Kolejna afera z udziałem Meghan Markle! Jednak Pałac Buckingham nie jest w to zamieszany?

Kolejna afera z udziałem Meghan Markle! Księżna Sussex jest „zasmucona” faktem, że spotkała się ze skargą dotyczącą zastraszania w Pałacu Kensington. Wszystko ma miejsce kilka dni przed transmisją wywiadu z Oprah Winfrey.

The Times podał, że w październiku 2018 r. Jason Knauf, ówczesny sekretarz ds. Komunikacji w Sussexes, złożył skargę. Z pewnością twierdził, że ​​Meghan wypędziła z domu dwóch osobistych asystentów i podważała zaufanie trzeciego członka personelu.

Jej rzecznik odpowiedział.

Księżna jest zasmucona ostatnim atakiem na jej osobę. Zwłaszcza jako ktoś, kto stał się ofiarą zastraszania. A na dodatek, pozostaje zaangażowany we wspieranie tych, którzy doświadczyli bólu i traumy. Jest zdeterminowana, aby kontynuować swoją pracę na rzecz budowania współczucia na całym świecie. Będzie starać się dawać przykład robienia tego, co dobre i dobrego.

Skarga miała zostać złożona w październiku 2018 roku przez Knaufa, który był wówczas sekretarzem komunikacji pary. Źródła donoszą, że książę Harry prosił  Knaufa, aby nie poświęcał temu uwagi.

Kolejna afera z udziałem Meghan Markle!

Doniesiono, że Knauf wysłał e-mail do Simona Case’a, który był wówczas prywatnym sekretarzem księcia Cambridge. Chociaż, stało się to po rozmowach z Samanthą Carruthers, szefową HR.

Knauf podobno stwierdził, że Carruthers „zgodziła się ze mną pod każdym względem, że sytuacja jest bardzo poważna” i nadal był zaniepokojony, że nic nie zostanie zrobione.

The Times doniósł, że prawnicy Harry’ego i Meghan powiedzieli gazecie, że “był on wykorzystywany przez Pałac Buckingham do rozpowszechniania całkowicie fałszywej narracji”.

Zacytowano rzecznika pary, który powiedział:

Nazwijmy to po imieniu: kampania oszczerstw oparta na wprowadzających w błąd i szkodliwych dezinformacjach. Rozczarowanie tym zniesławiającym portretem księżnej Sussex, który zyskał wiarygodność w mediach, siegnęło zenitu. To nie przypadek, że wypaczone kilkuletnie oskarżenia o księżnej trafiają do brytyjskich mediów na krótko przed tym, jak ona i książę mają otwarcie i szczerze opowiedzieć o swoich doświadczeniach z ostatnich lat.

Jednak przedstawiciele Pałacu Buckingham oficjalnie odmówili komentarza w sprawie słów Markle. Osoby związane z rodziną królewską zdradziły jednak, że oni nie mieli nic wspólnego ze skargami złożonymi przez byłych pracowników Pałacu Kensington. Obecnie skupiają się przede wszystkim na stanie zdrowia księcia Filipa.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Wielki sweter na ołtarzu! Wiedeńska katedra zadziwia

Wielki sweter na ołtarzu! W okresie Wielkiego Postu ołtarz główny katedry św. Szczepana w Wiedniu przykrywa ogromny, fioletowy sweter.

XV-wieczny antyk znaleziony na wyprzedaży garażowej!

XV-wieczny antyk znaleziony na wyprzedaży garażowej! Mała, porcelanowa miska kupiona za 35 dolarów na wyprzedaży w Connecticut okazała się rzadkim, XV-wiecznym chińskim arcydziełem. Jest warta od 300 do 500 tysięcy dolarów i wkrótce będzie można ją kupić na aukcji w nowojorskim oddziale Sotheby’s.

Zmiany w programie 500+! Nowe udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Na początku marca tego roku doszło do kilku zmian w słynnym programie 500 plus. Według najnowszych danych rząd chce powołać do życia urząd do spraw rodziny i demografii. Dojdzie także do zmian dla osób pełnoletnich niezdolnych do samodzielnego życia czyli osób niepełnosprawnych.