Widal.plSpołeczeństwoKobieta zaszła w ciąże ZANIM urodziła pierwsze dziecko. Niewiarygodna historia obiegła świat

Kobieta zaszła w ciąże ZANIM urodziła pierwsze dziecko. Niewiarygodna historia obiegła świat

Kobieta zaszła w ciąże po długotrwałych staraniach. Jej pragnienie zostania matką było tak duże, że próbowała wszystkiego. Lekarze i ich diagnoza była druzgocąca. Leczenie trwało bardzo długo. Po terapii jednak udało się osiągnąć nieprawdopodobne rezultaty.

Kobieta o imieniu Kate urodziła swoje dwie córeczki tego samego dnia. Nic zaskakującego? W normalnej sytuacji tak, jednak dziewczynki nie były bliźniaczkami.

Kobieta zaszła w ciąże zanim urodziła pierwsze dziecko. Jak do tego mogło dojść?

Kobieta zaszła w ciąże po długotrwałych staraniach. Później okazało się, coś nieprawdopodobnego. Pewna Australijka zaniepokojona swoim zdrowiem postanowiła skonsultować się z lekarzem. Jego diagnoza była przerażająca. Kobieta usłyszała, że cierpi na zespół policystycznych jajników. Wydarzenia kolejnych miesięcy całkowicie zmieniły jej życie.

Kobieta stała się gwiazdą wszystkich światowych mediów. Australijka jest w grupie 10 kobiet na świecie, które zaszły w ciążę zanim urodziły pierwsze dziecko. Jak w ogóle mogło dojść do takiej sytuacji?

Ciężarna kobieta zaszła w ciąże podczas trwania pierwszej!

Mimo zdiagnozowanego zespołu policystycznych jajników, kobieta dowiedziała się, że jest szansa zajść w ciążę. Ostatnią szans na zostanie matką było leczenie hormonalne. Jego zastosowanie jednak nie daje 100% pewności, że osiągnięte zostaną pożądane skutki. Kobieta zgodziła się. Efekt leczenia zaskoczył wielu specjalistów na całym świecie.

Po zakończaniu terapii kobieta była w ciąży. U Kate doszło jednak do zjawiska, które nazywa się superfetacja, czyli dodatkowe zapłodnienie. Dochodzi do tego, gdy dochodzi do zapłodnienia komórek jajowych, które owulują w kolejnych cyklach. Czyli kobieta, będąc już w ciąży, może zajść w kolejną.

Kobieta zaszła w drugą ciążę niespełna 10 dni po zajściu w pierwszą. Do powtórnego zapłodnienia może dojść maksymalnie do drugiego miesiąca od poczęcia.

Co jest jeszcze bardziej zaskakujące to to, że po pierwszym poczęciu okazało się, że para spodziewa się już bliźniąt. Po upływie 10 dni w wyniku superfetacji w macicy Kate zaczęło rosnąć trzecie życie. Historia nie kończy się jednak dobrze dla australijskiej pary.W trakcie ciąży kobieta poroniła jedno z bliźniąt. Urodziła mimo wszystko dwie, zdrowe córeczki.

Zobacz także na WIDAL.pl


Wybuch metanu w kopalni? Co z górnikami?

Wybuch metanu w kopalni Budryk! Właśnie trwa akcja ratunkowa. Pojawiają się także pogłoski o ofiarach.Wybuch metanu miał miejsce 1200 metrów pod ziemią. 

Czy popularny polityk zaszkodzi PIS-owi?

Sławomir Mentzen to polityk bardzo popularny w internecie. W ostatnich wyborach parlamentarnych niestety nie zdobył mandatu parlamentarnego i nie zasiada w łamach poselskich. Słynie z liberalnych gospodarczo poglądów i jest przeciwnikiem podatków.


Koronawirus znowu atakuje?

Raport z 2 lipca odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.
Raport z 2 lipca nie napawa optymizmem. Epidemia koronawirusa w Polsce trwa od marca i wciąż nie mamy przełomu.